Відомий український педіатр Євген Комаровський розкритикував рівень життя в Україні і порівняв її з Індією.

Відповідна заява прозвучала в інтерв'ю для Дмитра Гордона.

Доктор Комаровський найбільш відомий українцям завдяки своїм кваліфікованим радам щодо лікування дітей та їх виховання. Однак цього разу педіатр вибухнув гучною заявою щодо недорозвиненості України.

В ході інтерв'ю Комаровський заявив, що Україну не можна вважати розвиненою країною.

"Звідки у вас, у людей це країни..., стільки понтів? Ми що, розвинена країна? Ми були розвинена країна, ми були, ми в космос ракети пускали, у нас атомна зброя була, у нас були кращі сили. Ми проср*ли все, що могли. Розумієте?",- заявив педіатр.

Популярні новини зараз
Суддя Тандир який збив нацгвардійця, цинічно все заперечує: був тверезим, їхав повільно Тільки відпочили від пандемії: світ почав жахати новий вірус - симптоми ті ж, але летальний кінець за тиждень Ігнорувати не можна прийти: як в Україні з 1 червня зміниться загальна мобілізація "Скарб" може знайтись у кишені кожного: які українські монети можна продати за нечувані гроші
Показати ще

Він зазначив, що Індія, яка "нас не влаштовує", є самостійною країною, яка, крім космічної галузі і ядерної зброї, забезпечує світ програмістами і виробляє 65% всієї вакцини.

"Ми проср*ли свою країну, своїх вчених, свої заводи, свої біотехнології. Проср*ли просто, ось вибач вже, будь ласка... А потім ми починаємо розповідати, що ми не слаборозвинена країна. А яка, вибачте?",- зазначив Комаровський.

Нагадаємо, що доктор Комаровський вказав на серйозну помилку, яку здійснював кожен: "Кашель не лікують!".

Як повідомляв портал Знай.иа, Євген Комаровський сказав, чи можуть вакциновані бути носіями covid-19.

Також Знай.иа писав, що Комаровський розкрив правду про лікування covid - 19 у вагітних.