Олігарх Віктор Пінчук попросив адміністрацію лондонського району Кенсінгтон і Челсі надати дозвіл висадити дерева перед фасадом і в задньому саду власного, найдорожчого особняка британської столиці на вулиці Upper Phillimore Gardens 17.

Про це повідомляє видання "Цензор.нет" зі посиланням на дані адміністрації центрального району Лондона Кенсінгтон і Челсі (Royal Borough of Kensington and Chelsea).

Заявка на висадку дерев подана від номінального власника будинку віргінської компанії Anmarto Ltd. Саме ця компанія в 2008 році придбала в інтересах дружини олігарха Пінчука і дочки екс-президента Леоніда Кучми Олени Франчук особняк на вулиці Upper Phillimore Gardens, 17 за рекордні на той момент 133,4 млн доларів (3,7 млрд грн за поточним курсом).

За даними британської газети Dialy Mail на той момент це був «найдорожчий будинок у світі».

Віктор і Олена Пінчук як власники особняка просять узгодити висадку 6 слив перед фасадом, а також 6 оливкових дерев, 3 дуби і 20 екзотичних дерев (Flat Roof Platanus) в задньому саду.

Популярні новини зараз

Які зміни очікують українців з 1 серпня - все через пандемію

Повелителю вовчиць Олегу Виннику — 48: найнесподіваніші факти про зірку

Віктор Павлік розчулив кадрами з маленьким сином без Каті Репяхової: татусь зі стажем

Слава Камінська з НеАнгелів зважилася змити макіяж і "засвітити" своє справжнє обличчя: і пластика не потрібна

Показати ще

Заявка подана в місцевий муніципалітет 24 лютого. Напередодні, 23 березня завершилися громадські слухання, рішення по яких буде винесено 21 квітня.

Особняк олігарха Пінчука розташований в історичному центрі Лондона і за місцевими законами Будь-яка зміна зовнішнього вигляду забудови підлягає обов'язковому узгодженню з муніципальною владою.

Останній раз Віктор Пінчук подавав схожу заявку на облаштування прилеглої території в грудні 2019 року. Тоді олігарх просив схвалити висадку 26 дерев у задньому дворі, переважно теж слив.

5-поверховий особняк Пінчука зведений у вікторіанському стилі з сауною, басейном і власним кінотеатром. За даними британського Daily Mail сусіднім будинок по Upper Phillimore Gardens належить родині колишнього мера Москви Юрія Лужкова. До покупки особняка Пінчуком, в ньому розташовувалася приватна школа-пансіонат для дівчаток.