Мати Катя Репяхова, третя дружина співака Віктора Павліка, активно веде свій блог у соцмережі Instagram.

Там вона не тільки ділиться новими фото, відео та подробицями особистого життя, а й відповідає на досить каверзні запитання своїх читачів.

Відповіді на запитання вона публікує у сторіс на своїй сторінці.

Одним із питань було те, чому Катерина завжди називає чоловіка Віктором Францовичем, а не просто Віктором.

"У кожної пари є своя фішка, у нас така" , - відповіла вона.

Популярні новини зараз
69-річна Валюха зі "Сватів" зібралася на фронт, захищаючи путіна: "Я спочатку спалахнула..." Заплатять у 8 разів більше: українцям перерахували доставку газу Ігор Ніколаєв у лікарні з інфарктом: життя висить на волосині Хворий на голову Іван "Гойда" Охлобистін вже ділить броню "Abrams": по 10 мільйонів за кожен
Показати ще

"А якби Віктор Павлік знову запив і пішов від вас? Бумеранг же ніхто не скасовував" , - спитали Репяхова.

"У моєму житті не наявність чоловіка визначає щастя. Запити і піти може і Віктор Павлік, і Коля, і Петро. Головне, що я маю, і те, як я проходжу труднощі. А вони є абсолютно у всіх. А що стосується Бумеранга, не зовсім розумію, до чого тут він Віктор прожив довге життя 56 років І так вийшло, що, коли він зустрічав своїх нових дружин, був одружений на попередніх, це його життя, його доля, і ніхто не має права його судити він живе чи ні. Мені здається, куди гірше лізти з порадами та оцінками туди, де не знаєш нічого", - вважає дружина виконавця.

Нагадаємо, що Катя Репяхова знайшла тепленьке місце у Віктора Павліка, один сміх: "Чоловік готувався...".

Раніше ми повідомляли, що Віктор Павлік передав через "Укроборонпром" окупантам своє промовисте привітання: "Ні обіцянок, ні пробачень".