Практикуючий таролог із Чорнобаївки Стелла розповіла, чи варто очікувати до кінця цього року звільнення Херсонської області. Вона пов'язала зміну ситуації на фронті із якоюсь глобальною подією.

Про це вона розповіла на каналі "Костильов онлайн".

Таролог Стелла, скріншот: YouTube
Таролог Стелла, скріншот: YouTube

Таролог повідомила про те, що Херсонську область вже можуть звільнити до кінця цього року.

"Україна знаходиться під 5 арканом, що показує звільнені території. Тут іще 4-ка мечів є, яка роказує стабільність та зупинку активних дій. Херсоснька область велика, тому скоріше за все ЗСУ вдасться звільнити території, ближче до самого Херсону. Села та містечка біля Криму ще на деякий час після цього будуть під контролем окупантів ", - наголосила тарологиня.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках Як ТЦК можуть оштрафувати українців, які не мають ні житла, ні грошей: покарання знайдеться Вручення повісток від ТЦК відбуватиметься по-новому: чоловіків попередили Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води
Показати ще

Вона також додала, що хоча у росіян багато техніки та ресурсів, однак їм все-одно важко, і вони багато втрачають на передовій.

Таролог Стелла, скріншот: YouTube
Таролог Стелла, скріншот: YouTube

"Ситуація дуже скоро перетворится в хаос. Вони піти звідти не можуть, адже їм постійно додають зброї, але і знаходитися там реальне пекло."- розповідає таролог.

Стелла додає, що вони звісно ще деякий час будуть триматися на своїх позиціях. Однак довгий час вони не зможуть оборонятися на передовій. Мова йде про тривалість не більше року, і це пов'язано більше не з ресурсами, а з певною подією.

Звільнений Херсон, скріншот: Youtube
Звільнений Херсон, скріншот: Youtube

"По цим картам воно все буде сходити нанівець. Тут справа не в ресурсах, а в тому, що може відбутися якийсь хаос, непередбачувані події, глобальні зміни. Окупанти почують що хтось "склеїв ласти" та зрозуміють, що стояти на тому напрямку немає сенсу", - наголосила тарологиня.

Нагадаємо, осінній коридор затемнення: коли станеться і як вплине на людей.

Раніше повідомлялося, вони підходять один одному, як пюрешка та котлетки: найкраща пара для кожного знака Зодіаку.

Також, "Ключова точка": таролог передбачив посилення мобілізації та місце на карті, звідки розпочнеться перемога України.