Популярна українська виконавиця та екс-солістка групи "Час та Скло" Надя Дорофєєва зовсім розійшлася з артистом Вовою Дантесом.

Після цього вона одружилася з їхнім спільним другом Михайлом Кацуріним. Артистка часто розповідає про своє життя в Instagram, де за нею стежить понад кілька мільйонів людей.

Надя Дорофєєва. Фото Instagram
Надя Дорофєєва. Фото Instagram

Відомий продюсер Ігор Кондратюк показав унікальні знімки зовсім молоденької Наді Дорофєєвої, де вона у свої 17 років підкоряла велику Америку разом із групою інших артисток. Вони брали участь у телепроекті "Американський шанс", який виходив на каналі "1+1".

Дорофєєва у 17 років, фото з Instagram
Дорофєєва у 17 років, фото з Instagram

Популярні новини зараз
Коли чекати обстрілів – Повітряних силах попередили Витягли з машини та запхали у бусік: доброволець ЗСУ шокований ставленням до свого водія Українцям з "розумними" лічильниками приписують зайві куби: у "Нафтогазі" розповіли, що робити Подружжя заселилося в квартиру і лише через півроку довідалося, що п'ють воду з унітазу: чому це сталося
Показати ще

Дорофєєва з артистками, фото з Instagram
Дорофєєва з артистками, фото з Instagram

"12 українських дівчат пройшли кастинги в Україні, і полетіли в США змагатися за участь у групі Glam", - повідомив Кондратюк.

Дорофєєва була разом із Настею Кочетовою, більш відомою зараз як MamaRika, Оленою Ломакіною, Іриною Журавель та Яною Соломко. Остання, на жаль, виявила не найкращі якості під час війни і залишилася жити в Росії, тим самим зрадивши рідну країну.

"На жаль, Glam так і не розпочав свою концертну діяльність… Але зйомки були епічними!" - додав продюсер.

Надя Дорофєєва вже відреагувала на знімки і саркастично заявила, що вже тоді була "іконою стилю". Більше того, вона зізналася, що в той момент, на одному з фото на її п'яту точку вирячився баскетболіст Денніс Родман.

Скріншот з Insta Stories, Надя Дорофєєва
Скріншот з Insta Stories, Надя Дорофєєва

Нагадаємо, що Миша Кацурін став схожим на Дантеса, Надя Дорофєєва постаралася: "Неприємно на це дивитись".

Раніше ми повідомляли, що Дантес зі злості на Дорофєєву затягнув Кацуріну в РАГС: "Дуже дивно для мене".