Володимир Дантес — відомий український виконавець, частково комік, коханий Даші Кацуріною.

Тепер його можна вважати батьком двох дітей після того, як Надя Дорофєєва втекла до Михайла Кацуріна. Вони з бізнесвумен стали ще ближчими останнім часом, а все через її повернення з Польщі до України.

Володимир Дантес, фото Знай.ua
Володимир Дантес, фото Знай.ua

"Я до останнього тримаюся, щоб не стати дуже жорстким до тих, хто за кордоном. Я поясню чому. Всім боляче, я хочу розуміти, нагадувати собі, що той, хто не в цій країні, хоче бути в цій країні. Мені хочеться так думати. У нас різні проблеми, ми припиняємо розуміти один одного”, - розповідає Володимир Дантес.

Після цього Дантес розповів, що Даша Кацуріна ухвалила це рішення досить легко. А ось він досі стикається з деякими труднощами, бо тепер має відповідальність за дітей - а в Україні вони в небезпеці.

Популярні новини зараз
Витягли з машини та запхали у бусік: доброволець ЗСУ шокований ставленням до свого водія Зніміть свої гроші з карток: пенсіонерам повідомили важливу інформацію Допомога для пенсіонерів на зиму: що можна отримати Введення графіків неминуче: експерт розповів, коли українцям почнуть вимикати світло
Показати ще

Володимир Дантес, скріншот: Instagram Stories
Володимир Дантес, скріншот: Instagram Stories

А потім він вкотре підкреслив свою точку зору щодо тих громадян, які обрали жити за кордоном від початку повномасштабної війни.

"Це круто для того, що ви зберігаєте життя, будуєте нове покоління, яке повернеться після війни, всі ці слова. Але, будь ласка, не розповідайте як вам складно там”, - заявляє він.

Співак зазначає, що їх "складно" ніяк не можна порівняти з тим, що відчувають люди, перебуваючи в Україні.

Нагадаємо, такий її бачив навіть не Дантес, а ще один чоловік:17-річна Надя Дорофєєва була тією ще штучкою

Як повідомляв "Знай.uа",Владимир Дантес звинуватив Надю Дорофєєву в лицемірстві: "Мені неприємно все, що сталося"

Знай.uа писав, Миша Кацурін став схожим на Дантеса, Надя Дорофєєва постаралася: "Неприємно на це дивитися"