Відома українська співачка Оля Цибульська готується відзначити незабаром свій день народження, і задумалася про подарунок, який би хотіла отримати сама від себе.

Про це вона написала у власному Telegram-каналі, який створила зовсім недавно. Там вона активно спілкується з шанувальниками, та ділиться ексклюзивною інформацією та кадрами.

Оля Цибульська, кадр з кліпу на пісню "ЦвіТи"
Оля Цибульська, кадр з кліпу на пісню "ЦвіТи"

Цього разу як фотографію вона обрала таку, яку не викладала раніше в інші соціальні мережі. Там дівчина в домашньому образі - спідня білизна, легка накидка, а також маска для обличчя як спа-процедури.

Цією публікацією вона попросила у шанувальників допомогти їй небагато. День народження дуже світле свято завжди, і хочеться підготуватися до цієї події на повну. От і артистка почала готуватися за кілька тижнів до урочистостей.

Популярні новини зараз
Покупку цитрусових краще відкласти: експерти попередили як зміниться вартість фруктів найближчим часом "Щедрий" подарунок пенсіонерам: виплати збільшать аж на 1% 65-річним українцям пощастить двічі: як зміниться розмір пенсії "Газмережі" попередили про нововведення: стосується передачі показників лічильників
Показати ще

"Я зрозуміла, що хочу сама собі зробити подарунок. 🙈Який – не придумала. 🎈Та й можливості цього разу зовсім не ті. Але давайте пофантазуємо! Вірю у такі штуки. Так само справджуються мрії, правда? 🎈" - сказано у повідомленні під постом.

Оля Цибульська, фото: Instagram
Оля Цибульська, фото: Instagram

Шанувальників вона попросила допомогти їй визначитися, і щоб ті пропонували свої варіанти того, що це могло бути.

"Я подарував би собі прогулянку з пані Олею в Карпатських горах";

"Зробив би такий подарунок, а їй і всім українцям подарував би Кримські гори, повернуті з окупації";

"Подорож (відпочинок сім'єю)";

"Чарівну паличку, плащ-невидимку та німбус2000, як у Гаррі Поттера. У мене теж незабаром день народження – я вже знаю, який подарунок хочу. Цього року, напевно, це буде найцінніший подарунок, обійняти батьків і бути з ними цього дня 🙏";

"Відпочинок, але саме наодинці із собою. Усвідомила, що весь час щось роблю для рідних (їхнього комфорту), а про себе забуваю - пишуть шанувальники.

Скріншот коментарів, фото: Telegram
Скріншот коментарів, фото: Telegram

Скріншот коментарів, фото: Telegram
Скріншот коментарів, фото: Telegram

Нагадаємо, що Оля Цибульська показала, як українці допомагають російським окупантам: "Народ, бл***, для чого. "

Раніше ми повідомляли, що Оля Цибульська без одягу дуже жорстко відповіла українцям - не потрібно вчити, як жити: "Комусь потрібно?".