Взимку всі починають готуватися до нового життя і намагаються змінити не лише себе, а й свою долю на краще.

Зимові дієві ритуали допоможуть швидше знайти багатство, любов і стати успішнішими в роботі.

Ритуал на гроші

Цей ритуал допоможе не лише залучити гроші до будинку, а й покращити якість життя. Для його проведення потрібно придбати новий гаманець. Під час снігопаду вийдете на вулицю та відкрийте гаманець так, щоб у нього потрапляв сніг та промовте: " Як сніг з неба падає, так і гроші в мій гаманець падати будуть.

Після цього закрийте гаманець і на добу залиште його недоторканим. Наступного дня добре просушіть портмоне і покладіть у нього монети та купюри. Незабаром достаток у вашому гаманці примножиться в кілька разів.

Популярні новини зараз
В Україні різко дорожчає хліб, вершкове масло та пісне: свіжі ціни на базові продукти Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Не оновили дані у належний термін: що тепер чекає на чоловіків Забули вказати – допомоги не чекайте: ПФУ нагадав про нюанс при оформленні субсидії
Показати ще

Ритуал успіху

Сильний ритуал допоможе отримати благополуччя та успіх у всіх особистих та робочих справах. Для цього свої цілі потрібно записати на папері, а потім загорнути кілька разів та сховати у сніг.

Через три дні необхідно знайти свій папір з цілями. Якщо вона виявиться на колишньому місці, то значить ваші цілі втіляться в реальність, а якщо ні – то потрібно звернути увагу на те, які цілі ви зараз ставите перед собою.

Ритуал на кохання

Сильний ритуал для самотніх сердець.

"Нехай вітер самотність із собою забере і в моє життя кохання взаємне принесе. Хай буде так."

Після цього киньте згорнутий аркуш паперу за вітром і подивіться, в який бік його понесе вітром.

Південь - ритуал подіє, незабаром ви позбавитеся самотності.

Північ – ваші наміри безрезультатні.

Захід – зустріч із коханою людиною відбудеться, але нескоро.

Схід – кохана людина сама знайде вас.

Нагадаємо, що залишився всього місяць, українцям потрібно зробити це негайно: що необхідно встигнути до Нового року.

Раніше ми повідомляли, що до Нового року ці продукти подорожчають: що потрібно купити українцям вже зараз, список до супермаркету.