У Бразилії 34-річна жінка зробила жорстоку помсту чоловікові - відрізала йому статевий орган і змила його в унітаз.

Про це повідомляє видання Daily Star. Інцидент стався у місті Атібаї неподалік Сан-Паулу 22 грудня. За словами місцевої мешканки, прив'язавши чоловіка до ліжка, вона спочатку сфотографувала відтяту інтимну частину, а потім змила її в туалеті.

Чоловік дивиться інтим, фото: Twitter
Чоловік дивиться інтим, фото: Twitter

Згодом разом із братом жінка сама прийшла до поліції із заявою.

"Добрий вечір, офіцер! Щойно відрізала чоловікові п*ніс”, - зазначила вона.

На уточнююче запитання вона відповіла, що зробила це з чуток про його зв'язок із 15-річною племінницею. 39-річного потерпілого знайшли в живих і швидко доправили до лікарні. Проте його нинішній стан не уточнюється. Жінку ж заарештували за звинуваченням у замаху на вбивство.

Поліція поки що не коментує її заяви про зґвалтування племінниці. Слідчі лише зазначили, що вивчають питання щодо можливості існування згоди 15-річної дівчини на інтимний зв'язок.

Інтимне життя пари, ілюстративне фото: pixabay.com
Інтимне життя пари, ілюстративне фото: pixabay.com

Адже вік згоди у Бразилії становить 14 років.

Отже, жорстока історія, що сталася у Сан-Паулу напередодні Різдва, ще потребує ретельного розслідування поліцією.

Нагадаємо, жінка прикидалася чоловіком, щоб схилити іншу жінку до інтиму: яке покарання виніс суд

Як повідомляв "Знай.uа", жінка раптом померла, а її чоловік взяв у руки лопату: нагадують 6 тисяч дубів

Знай.uа писав, хлопчик народився з 2 головами, його кинули у вогонь, але він вижив: поки одна плаче - інша сміється

Популярні новини зараз
Пенсіонерам по 8 000 грн: у Раді зробили гучну заяву про виплати Росія розширює зону ударів: українців попередили про нову небезпеку Пільги на комуналку заблокують: ПФУ попередив про чотири випадки Аномальна осінь в Україні: коли до нас прийдуть холоди та перший сніг, погода на найближчі тижні
Показати ще