Місяць у році може впливати на розумові здібності людей і на їхній інтелект вчені досліджували та з'ясували, коли народжуються найрозумніші.

Дослідження вчених оприлюднює видання National Bureau of Economic Research.

обдаровані діти
обдаровані діти

Вчені з Кембриджу та штату Массачусетс вивчили когнітивний розвиток більш ніж 1,2 мільйона учнів віком 6-15 років у державних школах Флориди.

За дослідженнями, дев'ятий місяць року - вересень вважається найбагатшим на розумних людей.

Популярні новини зараз
Вручення повісток відбуватиметься по-новому: які зміни чекають чоловіків 65-річний пенсіонер пішов до Третьої штурмової: соромно за ухилянтів, хтось має це робити Пенсіонерам повернуть "вкрадені" гроші, але на щедрість розраховувати не варто - про які суми йдеться Втомлені та злі українці збунтувалися через "світлове шоу" в столиці вночі: YASNO спробували виправдатися
Показати ще

Вони з'ясували, що народжені у вересні найчастіше мали найвищі оцінки під час навчання, ці люди мають кращу пам'ять та концентрацію уваги.

Вересневі діти також мали найкращі шанси вступити до університету та успішно здобути освіту у вищих навчальних закладах.

Більше того, проаналізувавши дані центрів ув'язнення підлітків у Флориді, вчені виявили, що саме народжені у вересні менш схильні опинитися за ґратами за якість злочину. Особливо це яскраво видно з прикладу підліткової злочинності.

Варто зазначити, що вересень місяць подарував людству таких обдарованих особистостей, як Бейонсе, принц Гаррі, Ідріс Ельба, Агата Крісті, Берні Сандерс, Фредді Мерк'юрі, Білл Мюррей.

Нагадаємо, що кохання прийде, але не до всіх - Терези та Козероги , бережіться: гороскоп почуттів на квітень для знаків Зодіаку.

Раніше ми повідомляли про гороскоп на квітень-2024 для кожного знака Зодіаку: протистояння Тельців, праця Дів та угода Козерогів.