Господині бажають, щоб у їхньому будинку завжди панував спокій та добробут. Однак, самі того не усвідомлюючи, вони "виганяють" все це зі своєї обителі під час збирання.

Згідно з народними прикметами, підмітати віником можна виключно у певні дні.

Прибирання віником, фото vyborok
Прибирання віником, фото vyborok

Прикмети часто пов'язують із прибиранням. Це стосується елементарних процесів. Зокрема, викидати сміття за поріг ні в якому разі не можна, адже це загрожує втратою прибутку та удачі. Не дарма старші люди кажуть: "Не мети на себе, бо грошей не буде".

Господиня в будинку, фото zbk
Господиня в будинку, фото zbk

Популярні новини зараз
ТЦК почали перевіряти салони авто Вручення повісток відбуватиметься по-новому: які зміни чекають чоловіків Українцям затвердили нові тарифи з 1 червня: комуналка стане ще більшим ударом Пенсіонерам повернуть "вкрадені" гроші, але на щедрість розраховувати не варто - про які суми йдеться
Показати ще

Якщо підмітати в будинку в ці дні тижня, у вашому будинку завжди будуть гроші та успіх:

  • вівторок
  • середа
  • четвер
  • субота

А ось неділя точно не підходить для прибирання. Якщо вірити прикметам, це може залучити неприємності та біди до будинку. Ще господаркам не радять підмітати після заходу сонця чи вночі, щоб нічого поганого не трапилося.

Сміття потрібно підмітати віником від центру кімнат до виходу. Таким чином ви викидаєте все погане, що накопичилося і звільняєте місце для хорошого. Виберіть хороший віник, це також важливо. Інструментом, з якого стирчать лозини, не можна працювати. Це відлякує від господарок будинку грошову енергію.

Віник, фото: ukr.media
Віник, фото: ukr.media

Нагадаємо про 4 предмети, які обов'язково мають бути у вашому гаманці з грошима: без них мільйонером не стати.

Раніше ми повідомляли про народні прикмети з грошима, які дозволять вам розбагатіти – що треба і заборонено робити.

Також стало відомо, що а ось і хрін вам ... знадобиться: що має бути у вашому гаманці, щоб там завжди водилися гроші.