69-річний пенсіонер із Великобританії, Девід Кларксон, вирішив відзначити свій вік новим рекордом – відвідати 120 пабів за 24 години! Це не просто алкогольна пригода, але й подорож пабами Сіднея, де Девід уже 40 років почувається як удома.

Бухгалтер за фахом та "лорд" за званням, Девід не просто взяв і вирушив у паби. Він ретельно спланував свій маршрут, використавши свої бухгалтерські навички та Google Maps.

69-річний пенсіонер встановив рекорд Гіннеса / фото: guinnessworldrecords
69-річний пенсіонер встановив рекорд Гіннеса / фото: guinnessworldrecords

Адже, як відомо, у плануванні завжди краще спиратися на точні дані!

Спроба рекорду розпочалася у пабі "Капітан Кук", де Девід насолодився своїм першим напоєм. За 24 години він встиг випити цілих 20 літрів рідини, більшу частину яких склали безалкогольні напої та соки.

Популярні новини зараз
Ви також маєте право на допомогу: українців закликали звертатися по гроші на комуналку "Дуже важко": воїн ЗСУ, який став ТЦКшником після поранення, розкрив правду про видачу повісток Головний "пожирач" електроенергії у домі: як економніше користуватися бойлером На ці питання потрібно відповідати правильно: що потрібно пам'ятати, якщо ваше авто зупинила поліція
Показати ще

Щоб усе було чесно, Девід узяв із собою друзів як свідків, які супроводжували його та підтверджували відвідування кожного паба. Піт Фейрберн з Гіннесівської Книги Рекордів також стежив за ним, і Девід навіть поквапив його, щоб не відставати!

У підсумку останній паб, який Девід відвідав, був Sussex Garden Bar. І саме там, менш ніж за кілометр від старту, йому надали титул рекордсмена.

На думку Девіда, похід у паб – це не лише можливість випити пива, а й чудовий спосіб завести нових друзів. І коли рекорд було встановлено, Девід замовив собі заслужену на повну пінту пива. Ну, заслужив!

Крім того, Знай.ua повідомляв, що логер затягнув свого батька в ресторан заради найгострішого кару: "горіло" не тільки в роті.

Також ми розповідали про суворий дефіцит: любителям пива варто напружитись