Всі ми чудово знаємо, що в сучасному світі неможливо жити без гумору, але іноді жарти виходять за межі допустимого.

Таке часто зустрічається в сімейних парах, коли чоловік невдало жартує, чим засмучує чи навіть злить свою дружину. Такий випадок стався в США з 27-річною дівчиною, яка через жарти викинула обручки в океан.

Обручки, фото з вільних джерел
Обручки, фото з вільних джерел

Під час прогулянки на човні чоловік вирішив пожартувати над дружиною, заявивши вельми переконливо, що зрадив її. У відповідь вона одразу викинула прикрасу у воду. Чоловік назвав її ідіоткою за реакцію на його "нешкідливий жарт", але навіть після кількох днів суперечок дружина не погодилася з ним і вважає, що її несподівана реакція була вельми доречною.

"Для контексту. Мій чоловік думає, що він комік. Він увесь час говорить всяку нісенітницю, але ніколи не жартував про наш шлюб, стосунки або зради. Те, як він це сказав, я повністю йому повірила. Мене засліпила лють і образа. Я взагалі не схильна до конфронтації, тому все, що я зробила, це встала, зняла обручки й кинула їх в океан. Я навіть не знаю, чому я це зробила, просто це було перше, що спало мені на думку. Щелепа мого чоловіка впала на підлогу", — написала американка на Reddit.

Популярні новини зараз
ТЦК почали перевіряти салони авто Мають подати документи до 1 липня: українцям зробили важливе оголошення Придатних до служби поділять на 4 категорії: в якій ви опинитеся ви Втомлені та злі українці збунтувалися через "світлове шоу" в столиці вночі: YASNO спробували виправдатися
Показати ще

Пара на яхті, зображення з вільних джерел
Пара на яхті, зображення з вільних джерел

Жінка викинула у воду прикраси на суму близько 10 тисяч доларів. За її словами, подружжя розуміє, що ніколи їх більше не знайде. Американка також зазначила, що вона засмучена через свої каблучки, але не почувається винною.

Користувачі форуму підтримали жінку, зазначивши, що такі “жарти” залишають шрами.

Реакція користувачів на історію
Реакція користувачів на історію

Нагадаємо, що дівчина "народила" своїм коліном, але довелося пояснюватися перед рідними: і все через одне фото.

Раніше ми повідомляли, що дівчина пролетіла всю країну заради зустрічі з хлопцем з інтернету, а він не прийшов.