Дві подруги зі США вирішили вирушити в унікальну пригоду, намагаючись встановити новий світовий рекорд у Книзі рекордів Гіннеса: проїхати 804 кілометри узбережжям Атлантичного океану на іграшкових машинках.

Їхня неймовірна подорож почалася в Джексонвіллі, а метою було досягнення найпівденнішої точки США – Кі-Веста.

Одна з дівчат Лорен зізналася, що в дитинстві вони з подругою часто каталися на іграшкових машинках, ідея встановити світовий рекорд виникла як спосіб весело згадати цей час.

Дві подруги їдуть 800 км на іграшкових машинках / скріншот TikTok
Дві подруги їдуть 800 км на іграшкових машинках / скріншот TikTok

Вона поділилася, що вони обоє люблять шалені пригоди, прагнуть розширювати межі можливого і сподіваються надихнути інших людей на подібні подвиги.

Популярні новини зараз
Мають подати документи до 1 липня: українцям зробили важливе оголошення Придатних до служби поділять на 4 категорії: в якій ви опинитеся ви Українцям затвердили нові тарифи з 1 червня: комуналка стане ще більшим ударом На ці питання потрібно відповідати правильно: що потрібно пам'ятати, якщо ваше авто зупинила поліція
Показати ще

Цікаво, що рекордна подорож не була зафіксована в Книзі рекордів Гіннеса до цього моменту, але подруги подали заявку, яка була схвалена, перетворивши їхню авантюру на офіційну спробу встановити новий світовий рекорд.

Для підтвердження своїх досягнень їм вручили GPS-трекер, який вони зобов'язані використовувати щодня, щоб підтвердити свої маршрути та не порушувати правил.

@cassiearan

500 MILES IN A TOY CAR😳 @Lauren Lee #dailyvlogger #vlogtiktok #dayinthelife #dayinmylife #vlogday #vlogs #dailyvlog #dailyvlogs #challenge #challengetiktok #vloggers #vlogger #vlogdays

♬ Dance You Outta My Head - Cat Janice

Кессі та Лорен мають величезну кількість передплатників у соціальних мережах, таких як TikTok, YouTube та Instagram, і вони активно діляться своїми враженнями від подорожі.

Вони також використовують свою популярність, щоб пропагувати захист навколишнього середовища та відповідальне поводження з тваринами.

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що " Я шкодувала, що не померла": героїня "Азовсталі" розповіла про виживання жінок у російському полоні