Нібито втрачені речі, що знаходяться на землі, не варто піднімати і тим більше нести будинок, щоб не спричинити нещастя. Однак вірити чи не вірити у забобони – справа кожного.

Експерти не радять піднімати речі, що здаються, на перший погляд, невинними, а часом навіть бажаними, щоб не натягнути на себе і свою родину біду. Хоча багато українців не вірять у забобони, все ж таки перед тим, як підняти річ, подумайте, чи варто брати чужі речі.

Знайдені гроші. Фото: Youtube
Знайдені гроші. Фото: Youtube

Часи

Годинник небажано кому дарувати та підбирати із землі на вулиці, адже ви можете підібрати чуже горе, біду та нещастя.

Гребінці

Гребінці взаємодіють з енергетикою власника, тому піднімаючи його, ви ризикуєте зарядитись негативною енергією.

Популярні новини зараз
Невдовзі люди почнуть масово вмирати: в ООН зробили тривожний прогноз Забули вказати – допомоги не чекайте: ПФУ нагадав про нюанс при оформленні субсидії Вручення повісток від ТЦК відбуватиметься по-новому: чоловіків попередили Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Знайдений гребінець. Фото: Youtube
Знайдений гребінець. Фото: Youtube

Гроші

Монети та паперові купюри легко вбирають енергетику тієї людини, яка була в руках востаннє. До того ж знайшовши невелику суму, ви все одно не розбагатієте, а от зарядитися негативною енергетикою зможете.

Якщо ви все одно вирішили підняти гроші, тоді витратите їх на щось незначне, але в жодному разі не несіть у свій будинок. Легкі гроші повинні витрачатися так само легко, не замислюючись.

Дзеркало

Здавна існує думка, що дзеркальна поверхня має пам'ять: вона вбирає енергетику відображуваних людей і подій, свідком яких стає. Цю енергетику дзеркало поширює на всіх, хто потім позначиться на ньому. Тому, щоб не допустити у своє життя негативу, не піднімайте на вулиці такі речі.

Ключі

Залишати знайдені ключі не раціонально – ви все одно не знаєте, які двері вони відчиняли. Тому не потрібно тягнути у свій будинок всякий мотлох.

Хрестик

Важливо пам'ятати, що це особиста річ. У жодному разі не можна піднімати хрестик із землі і тим більше одягати на себе.

По суті, хрест – це оберег, який завжди знаходиться зі своїм власником, тобто бере на себе всю його енергетику, захищає від негативу. Оскільки спочатку невідомо, які саме енергетичні потоки були накопичені людиною, яка мала знахідку, надягати її на себе не рекомендується.

Знайдені гроші. Фото: Youtube
Знайдені гроші. Фото: Youtube

Нагадаємо, що негайно зніміть одяг зі стільця та дверей: чому заборонено це робити.

Раніше ми повідомляли, що у вас немає грошей через те, що ви неправильно підмітаєте: у які дні це можна робити.

Також стало відомо про 4 предмети, які обов'язково мають бути у вашому гаманці з грошима: без них мільйонером не стати.