В Індії весільні церемонії з великою кількістю гостей продовжували проводити, незважаючи на епідемію Covid-19, повідомляє видання india.com.

Оскільки весілля – справа дорога і клопітна, іноді навіть смерть одного з молодят не заважає її проведенню. Сім'ї, які залазять у величезні борги заради урочистостей, готові на будь-які компроміси, щоб не втрачати гроші.

Весілля, гороскоп, скріншот: YouTube
Весілля, гороскоп, скріншот: YouTube

На одному такому весіллі в Самаспурі в Бхартані в районі Етава наречена виявилася хворою – їй стало погано вже на заключному етапі церемонії. Дівчина на ім'я Сурабхі знепритомніла і раптово померла.

Поки її тіло перебувало в одній кімнаті, в іншій родині її та нареченого вирішували, що ж робити далі – весілля опинилося під загрозою зриву.

Популярні новини зараз
Графіки відключень стануть жорсткішими – до чого готуватися українцям Коли бронювання вже не врятує: чому чоловіків можуть забрати до війська Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки Смартфони йдуть у минуле: молодь масово повертається до кнопочних телефонів
Показати ще

Замість оголошення жалоби весілля продовжили – хтось із родичів запропонував видати за нареченого Манжеша молодшу сестру померлої нареченої – Нішу.

Молоді люди не стали відмовлятися від пропозиції, і одруження відбулося.

За словами дядька, для всієї родини це стало важким випробуванням.

"Одна дочка лежала мертвою в одній кімнаті, а весілля іншої дочки святкувалося в іншій кімнаті. Таких змішаних емоцій ми ще не бачили" , - зазначив він.

весілля
весілля

Нагадаємо, що матуся облаштувала квартирку на горищі для свого 29-річного синочка, навіть душ є: "Ніколи не поїде".

Раніше ми повідомляли, що історія найстарішого кохання: пара віком понад 200 років об'єднала свої серця.

Також стало відомо дівчина "пересаджувала" собі фекалії брата та хлопця, щоб вилікуватися - але вийшло лише гірше.