Останніми днями українські прикордонники стали свідками незвичайного випадку: чоловік із Одеси спробував втекти від мобілізації, замаскувавшись під стареньку.

Під виглядом літньої жінки, з яскравою хусткою, старовинними окулярами та картатою сумкою, він намагався пройти через прикордонний контроль поїздом до Словаччини.

Комічним відео з допитом "бабусі" поділилася Державна прикордонна служба України у Facebook.

Однак його ретельно продумане вбрання не змогло обдурити пильних прикордонників. Вони швидко розпізнали, що під маскою ховається чоловік і затримали його в дорозі.

Популярні новини зараз
В Україні підвищать ще один комунальний тариф В українців масово горять холодильники: як зберегти техніку під час відключень світла ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць" Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

За визнанням самого чоловіка, його метою було виїхати за кордон, уникнувши обов'язкову мобілізацію в Україні.

Випадок став приводом для жартів у Державній прикордонній службі України, де його назвали як "Місіс Даутфайр", повертається або черговий маскарад на кордоні " – натягнута аналогія до знаменитого комедійного фільму.

Наразі підозрюваному належить відповісти перед судом за спробу ухилення від законних зобов'язань.

Нагадаємо, прикордонники КПП "Вилок" блокують вантажі для ЗСУ, натомість пропускають контрабандні iPhone.

Раніше ми писали, що у клоністи відібрали зброю у прикордонника: відкрили вогонь і бігли до Румунії.

Крім того, Знай.ua повідомляв, " Твої документи порвуть і викинуть": українець із правом виїзду за кордон "форсував" Тису