Блогер Олександр Волошин, відомий як ексчоловік співачки Анни Трінчер, зіткнувся з серйозними фінансовими втратами з якими він зіштовхнувся

Про це Волошин розповів у своєму Instagram.

Блогер розповів, що втратив близько 36 мільйонів гривень через інвестиції в криптовалюту.

"Уявляю свої емоції, коли в 2036 році, ефір буде коштувати 100.000$, а на цьому гаманці +- 290 ефірів наразі..", - зазначив Волошин.

Популярні новини зараз
Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня Українці зможуть насолодитись світлом: енергетики дають оптимістичний прогноз
Показати ще

За словами Волошина, він тримав значну частину своїх заощаджень у криптовалюті Ethereum. Проте, через різке падіння ринку криптовалют у 2022 році, його інвестиції знецінилися.

"Я втратив 290 ефірів, що на момент покупки дорівнювало 36 мільйонам гривень", - написав Волошин. "Це був для мене великий удар, адже я вклав у крипту багато сил і часу".

Волошин зазначив, що не звинувачує нікого у своїх втратах, адже усвідомлював ризики, пов'язані з інвестуванням у криптовалюту. Проте, він закликав інших людей бути обережними та не вкладати більше грошей, ніж вони можуть собі дозволити втратити.

"Я хочу попередити всіх, хто думає про інвестування в крипту: будьте обережні", - написав Волошин. "Це дуже ризикований ринок, і ви можете втратити все".

Історія Волошина слугує ще одним нагадуванням про те, що інвестування в криптовалюту пов'язане з високими ризиками.

Олександр Волошин, фото: Instagram
Олександр Волошин, фото: Instagram

Нагадаємо, що блогер Волошин розповів, чи ходив він в ТЦК.

Як повідомляли раніше, Олександр Волошин хотів втік за кордон.

Як писав "Знай" раніше, Волошин заявив, що до нього почали повертатися почуття до колишньої дружини - Анни Трінчер.