Іноді буває складно логічно пояснити дії наших домашніх улюбленців. Наприклад, коли кішки раптово підходять і вигинають спинку. Багато господарів не знають, що це означає.

Тварини вміють спілкуватися з людьми невербально, тому може здатися, що вигин спини - знак. Це справді правда, а має він одразу кілька значень.

Кішка Лілу, фото Знай.ua
Кішка Лілу, фото Знай.ua

Коли кішка вигинає спинку, це може означати, що вона відчуває страх. Вони розпушують свою шерсть і своєю позою хочуть здаватися і великими і грізними, щоби захиститися. У таких випадках варто залишити тварину у спокої та створити максимально комфортні умови.

Ще така поза може говорити про те, що кішці боляче. Улюбленець дає зрозуміти, що його потрібно уважно оглянути, а господарям у такі моменти краще відвезти його до ветеринара, щоб унеможливити чи вилікувати проблеми зі здоров'ям.

Популярні новини зараз
Кого в першу чергу мобілізують після оновлення даних Нові вимоги для виходу на пенсію: левова частка українців зіткнеться із проблемами Мобілізація чоловіків після 60 років: в Україні знову піднімають болюче питання Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Кішка Лілу, фото Знай.ua
Кішка Лілу, фото Знай.ua

Проте й позитивне значення. Тварини можуть вигинати спину, коли ви з ними граєте, а вони отримують приємні відчуття або просто вирішили розім'ятися після тривалого сну. У будь-якому випадку, до поведінки вихованця слід придивлятися.

Кіт породи Scottish Fold. Фото: скриншот Youtube
Кіт породи Scottish Fold. Фото: скриншот Youtube

Нагадаємо, що якщо кіт гризе дроти, то це можна виправити: як убезпечити прилади від шкодника.

Раніше ми повідомляли про іспит для вашого котика: дізнайтеся інтелект улюбленого пухнастика за допомогою простої вправи.

Також стало відомо, що прогноз погоди та синоптики більше не потрібні: як щодо поведінки кота дізнатися, що буде дощ чи похолодання.