У Британії нещодавно стався кумедний випадок: на одній із вулиць хлопець переходив дорогу, тримаючи на повідку... банан! Ця дивовижна сцена, яка була зафіксована на фото два роки тому, здобула популярність на форумі Reddit і стала справжнім хітом.

Фотографія, зроблена зі спини, не дає змоги ідентифікувати хлопця чи місце події. Проте соцмережі буквально вибухнули коментарями, пропонуючи найрізноманітніші теорії про те, чому хтось вирішив вигуляти банан. Один з користувачів жартома припустив, що фрукт може заміняти хлопцеві собаку, адже утримання домашньої тварини – це задоволення не з дешевих.

Чоловік вигулював банан на повідку. Фото: CasualUK/Reddit

Інший коментатор згадав своє дитинство, коли банани були на піжамах, і пожартував: "Тепер банани переходять дорогу на червоне світло".

Деякі користувачі соцмереж вважають, що прогулянка з бананом може бути частиною терапії або психологічного експерименту. На китайському сайті клінічної психології та психічного здоров'я експерт на ім’я Хуей Біна пояснює, що такі дії можуть бути спрямовані на зменшення соціальної тривожності. Ідея полягає в тому, щоб робити щось незвичне, привертаючи увагу оточуючих, тим самим долаючи власні страхи і тривоги.

Популярні новини зараз
Світом шириться смертельна інфекція, від якої немає ліків — може вбити лише один укус комара Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води Накриє "золотий дощ" або ж хвиля кохання: які 3 знаки Зодіаку будуть найщасливішими наприкінці липня За графіком не лише світло, а й вода: комунальники запроваджують нові обмеження
Показати ще

Вигулювати банан на повідку – це не тільки британський тренд. У травні 2023 року схожа ситуація була зафіксована в Мінську. Дівчина спокійно йшла вулицею з бананом на повідку, не звертаючи уваги на перехожих. Ймовірно, такі акції є частиною тренінгів особистісного зростання, де людям дають незвичні завдання для розвитку сміливості та впевненості в собі.

Цей кумедний випадок нагадує нам про те, що іноді варто виходити за рамки звичного, щоб відчути себе вільніше. Можливо, хлопець з бананом на повідку просто намагався розважити себе та оточуючих, а можливо, він проходив певний тренінг. У будь-якому разі, цей випадок точно підняв настрій багатьом і показав, що трохи абсурду в нашому житті інколи дуже навіть корисно.

Нагадаємо, Дівчина, вагітна протягом 12 років, готується до ролі бабусі у 40: у малюка буде "100 нянь"

Раніше ми розповідали, що Монстр з минулого: в Намібії знайдено скам'янілості гігантської саламандри

Також, Для шлюбу не потрібні двоє – у японській культурі шириться незвичайний тренд «сольних весілль»