Українці звернулися до глави держави Володимира Зеленського з вимогою вжити невідкладних заходів, а також визначити на законодавчому рівні дії щодо посилення захисту вчителів.

Справа в тому, що у багатьох постійно на слуху, що в школах присутнє цькування серед однокласників та інших учнів. Але є і загроза, яка заважає викладачам працювати та здійснювати свої головні завдання.

Школа, фото: unian
Школа, фото: unian

Про це стало відомо завдяки зверненню громадянки Людмили Тараненко на офіційному порталі українського президента president.gov.ua у розділі для петицій.

У Президента України просять захистити вчителів від погроз, образ, переслідування, фізичного насильства. Також потрібно встановити додаткові гарантії поваги до особистості, честі і гідності вчителя, вченого, викладача, справедливого і шанобливого ставлення до них з боку учасників освітнього процесу та інших осіб.

Популярні новини зараз

Надя Дорофєєва "підтримала" Володимира Дантеса після нелегкого визнання: "Мізків там немає..."

Олег Винник показав фінал "Маски" до виходу в ефір: "Станете свідками"

54-річна Ольга Сумська перевтілилася в Дженіфер Лопес: "Спокусливий образ"

"Холостяк" Заливако вперше побачить дівчат без тонни макіяжу: "Я офігів!"

Показати ще

"На жаль, почастішали випадки знущання саме над вчителями, зокрема з боку батьків. Батьки забувають, що виховання їхніх дітей не тільки на плечах педагогів, першими і основними людьми в житті, які повинні докласти зусиль до навчання, виховання, розвитку дитини, подати правильний приклад, повинні бути саме батько з матір'ю.

Необхідно залучати батьків до адміністративної відповідальності за неналежне виховання сина (доньки), але надати таке право потрібно навчальному закладу, де знаходиться дитина. Після 3 штрафних санкцій надати адміністрації навчального закладу дозвіл зобов'язати батьків змінити форму навчання для своєї дитини, або інший навчальний заклад.

Тоді не буде побитих і покалічених пам'яток історії та культури, а всі діти зможуть отримувати якісну освіту. За поширення інформації, що ганьбить честь, гідність і ділову репутацію вчителя ввести кримінальну відповідальність.", - пише Людмила Тараненко.

Петиція Людмили Тараненко, скріншот:
Петиція Людмили Тараненко, скріншот:

Петиція Людмили Тараненко, скріншот:
Петиція Людмили Тараненко, скріншот:

До слова, для офіційної відповіді від глави держави петиція повинна зібрати мінімум 25 тисяч підписів.

Раніше повідомляли, заздрість чи дурість? Українську вчительку жорстоко зацькували за реп-уроки, колеги захлинаються жовчю.

Як повідомляв Знай.uа, завучка погрожує дітям і труїть вчительку: батько школярки надав докази.

Знай.uа писав, "Ваша дитина зникла": мамі подзвонили зі школи і ледь не довели до інфаркту.