Артист з "Кварталу 95", комік Юрій Ткач розсмішив українців перевтілившись у одного з "сторожів кримського мосту".

На своїй сторінці в Instagram зірка серіалу "Одного разу під Полтавою" Юрій Ткач представився фсбшником, та заговорив російською. Юрій вирішив зімітувати "сторожа кримського мосту" та вдало зіграв цю роль. Артист додав гарного настрою своїм шанувальникам, які залюбки посміялися з казочок "полковника фсб", які, як у гуморесці Юрія, так і в житті нічого не варті.

Юрій Ткач. Фото: instagram.com/yuriy_tkach/
Юрій Ткач. Фото: instagram.com/yuriy_tkach/

У своїй гуморесці Юрій пригадав і крейсер "Москва", і те, що на мості багато "камер", і те, що "без відома не пролетить навіть муха", а також, що дирки в мості для того, щоб він "дихав".

Популярні новини зараз
Українські сім'ї можуть отримати 7000 гривень допомоги: як оформити виплати, не встаючи з дивана Це творчість: син Черкаського губернатора Івана Табурця у нетрадиційних позах підкорює матраци Парижа "Особливий сигнал, надісланий РФ": пропагандисти думають, що Софія Ротару перейшла на їхній бік Гроші видно, але не можна зняти: клієнти Ощадбанку зіткнулися з проблемами, кошти просто "зависли"
Показати ще

Юрій Ткач. Фото: instagram.com/yuriy_tkach/
Юрій Ткач. Фото: instagram.com/yuriy_tkach/

Шанувальники творчості Юрія, яких на сторінці Юрія 1,6 млн, підтвердили, що пародія вдалась, та подякували за гарний настрій, який вдалось створити.

"Красава!!! Юрчик молодець!!! Слава Україні!!!", "Ви найкращі!!!! Сумую за домом", "На брєд такі бабки не дають", "Мост должен дЫшать", "Юра! Ти найкращий!!!", "Я один чекав поки що міст на задньому фоні, рване?", - написали шанувальники.

Юрій Ткач, коментарі. Фото: instagram.com/yuriy_tkach/
Юрій Ткач, коментарі. Фото: instagram.com/yuriy_tkach/

Нагадаємо, ми писали, що Юрій Ткач із "Квартал 95" приборкав неслухняний рояль заради перемоги України.

Як повідомляв "Знай.ua" дочка Юрія Ткача із "Квартал 95" зачарувала неповторною харизмою, якій позаздрить навіть зірковий тато.

Також "Знай.ua" інформував, що Юрій Ткач з "Квартал 95" нагадав, що "судний" день для окупантів вже близько.