"Дизель шоу" та його актори майже з перших днів війни активно підтримували ЗСУ, а потім забезпечували їх необхідним обладнанням, машинами тощо. Без скандалів за весь час вторгнення не обійшлося, але багато українців раді, що зірки займаються благодійністю.

Український стендап-комік Василь Байдак зауважив, що "Дизель шоу" нещодавно оголосив невеликий збір коштів на придбання портативних зарядних пристроїв, проте не зміг "закрити" через дев'ять днів. Про це він написав у Twitter.

Дизель Шоу. Фото: скрін youtube
Дизель Шоу. Фото: скрін youtube

Це викликало сумніви, бо до цього їх збори були масштабнішими і обчислювалися в мільйонах, а тут не змогли зібрати 23 тисячі гривень.

"Може хтось пояснити. 4 листопада дизель-шоу відкривають банка на павер-банки на 23 тисячі грн(?!) і вже 9(!) днів її не можуть закрити. Не розумію. При тому, що судячи з постів, вони багато купують для ЗСУ зі своїх квитків (мільйон грн). Нашо ця банка на 23 тис", - дивується Байдак.

Популярні новини зараз
Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми Штрафу не буде, але заплатити доведеться більше: чим загрожує ігнорування повірки лічильника Вода дорожчає вже з серпня: скільки доведеться платити Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Банка "Дизель шоу" для ЗСУ
Банка "Дизель шоу" для ЗСУ

Інші користувачі прямо заявили, що "Дизель шоу" втратив довіру своїх глядачів, тож ніхто і не поспішає закривати їхній збір. Більше того, дехто стверджує, що отримані гроші можуть піти не за призначенням.

Коментарі - twitter.com/by_by_duck
Коментарі - twitter.com/by_by_duck

Коментарі - twitter.com/by_by_duck
Коментарі - twitter.com/by_by_duck

Раніше ми писали про те, що Вікторія Булітко з "Дизель шоу" поскаржилася на 100 доларів у кишені та закликала не працювати на не улюбленій роботі

Як повідомляв Знай.ua, Яна Глущенко з "Дизель Шоу" нагадала, що життя за кордоном це не відпочинок: "Прокидаєшся і чекаєш слів..."

Також портал Знай.ua писав, що "Лісапетний батальйон" заспівав про плачевну долю путіна в "Дизель шоу": наслідки жіночої люті