Відома українська акторка, зірка "Жіночого кварталу" Анна Саліванчук, яка буквально днями порадила всім жити сьогоднішнім днем ​​і не чекати на "кінець війни", продовжує спілкуватися зі своїми фанатами і ділитися тим, що має на думці. Цього разу зірка поділилася емоціями від несподіваної зустрічі, тут було все – радість, здивування та навіть сльози.
Про це стало відомо завдяки новій серії Stories Анни Саліванчук у мережі Instagram.

Stories Анни Саліванчук, скріншот: Instagram
Stories Анни Саліванчук, скріншот: Instagram

"Ось зараз, коли я мама двох дітей, я розумію, що - ніколи не навчайте своїх дітей, навчайте самі себе, тому що діти будуть схожі на вас. Ви і є головний учитель, головний приклад, у маленькому віці для своїх дітей. Потім, я сподіваюся, нашим дітям пощастить, і вони зустрінуть вчителів у житті, як зустріла їх я, але зараз довіряйте дітям, цінуйте їх, слухайте їх", - розповіла Анна Саліванчук.

Stories Анни Саліванчук, скріншот: Instagram
Stories Анни Саліванчук, скріншот: Instagram

У наступній історії, протягом теми Анна заявила, що почувається як школярка, їй так себе шкода і хочеться плакати.

"Зніму себе, що плаче без фільтра, щоб ви розуміли, як я себе почуваю - як маленька дівчинка, я навіть не розуміла, що таке може статися зі мною. Після спілкування з дуже хорошими людьми. Можливо це ще війна, можливо я просто вже стара і мені хочеться знову побути маленькою дівчинкою", - розповіла Анна.

Популярні новини зараз
Як відрізнити справжній сир від підробки: 2 способи, про які ви не знали Яке справжнє прізвище Софії Ротару: цього не знав практично ніхто Народилися у двох сорочках: знаки Зодіаку, за якими удача ходить по п'ятах Українські пенсіонери втратять до 50% виплат: у ПФУ дають лише 10 днів
Показати ще