Популярна українська телеведуча, блогерка, правозахисниця та активний волонтер, а також подруга Олі Полякової Маша Єфросиніна часто ділиться з шанувальниками будь-якими публікаціями у Instagram.

Зараз у TikTok з'явився кумедний ролик, на якому зібрані моменти з офлайн-версії найгарячішого Youtube-шоу Володимира Дантеса та Олексія Дурнєва під назвою "Пожежа". Єфросиніна виступила спеціальним гостем і не сильно стримувала себе у моменті спілкування з хлопцями та із залом.

Маша Єфросиніна, фото: Instagram
Маша Єфросиніна, фото: Instagram

"Пішов ти нах*й. Бачила Полякову голу. Я не чл*н, мене не фоткай. Пішов нах*й. Бухайте, тра**йтесь", - заявляет Маша Ефросинина в разных моментах прошедшего мероприятия.

Потім Володимир Дантес вирішив розповісти всім, що все, що було на сцені, піде на Youtube-канал Олексія Дурнєва. І тут Маша Єфросиніна була трохи здивована. І тут на жінку напала істерика.

Популярні новини зараз
Загинув один із найкращих льотчиків України Данило Мурашко: був вірний народу до кінця Хворий на голову Іван "Гойда" Охлобистін вже ділить броню "Abrams": по 10 мільйонів за кожен Кому за 70: всі пенсійні доплати, які мають отримувати українці цієї вікової категорії Українські пенсіонери втратять до 50% виплат: у ПФУ дають лише 10 днів
Показати ще

@18_mashol

#машаєфросініна @Masha Efrosinina

♬ оригинальный звук - Маша&Оля

Паралельно з цим Маша Єфросиніна займається важливою справою, адже працює з жінками, які постраждали від насильства. Включно з випадками, що сталися під час війни.

Нагадаємо, Маша Єфросиніна пояснила, що може врятувати жінку від домашнього насильства : "Бажання втекти від аб'юзера"

Як повідомляв "Знай.uа", "Хохолочок у тренді...": Маша Єфросиніна не знайшла води помитися, але стала іконою моди

Знай.ua писав, Маша Єфросиніна розповіла, як завдяки Поляковій перестала зриватися на сина і плакатися чоловікові: "Сірена в голові"