Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко переїхали від Ніни Матвієнко, щоб більше не тіснитися в одному будинку. Вся справа у купівлі квартири.

Співак Арсен Мірзоян розповів у програмі "Зірковий шлях", яка виходить на телеканалі "Україна", що разом із дружиною купив нове житло. Це ексклюзивна новина, про яку артисти розповіли журналістам.

Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко, фото: Instagram
Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко, фото: Instagram

Рік тому вони проживали у великому будинку разом із дітьми та тещею, Ніною Матвієнкою, але незабаром це змінилося. Пара прийняла рішення кардинально змінити своє життя, і придбали квартиру, в якій разом вітимуть своє гніздечко.

Хоч квартиру вони й купили, але руки до ремонту ще не дійшли. У повітрі віє за настроями, але, як зізнався Арсен Мірзоян, їм дуже комфортно жилося, бо завжди було на кого лишити маленьку дочку. І що найголовніше, Ніна Матвієнко мала можливість постійно бачитися та спілкуватися з онукою, і вона вдихала у неї нове життя.

Популярні новини зараз
50% від вартості комунальних послуг: хто з українців отримає пільги Як відрізнити справжній сир від підробки: 2 способи, про які ви не знали Народилися у двох сорочках: знаки Зодіаку, за якими удача ходить по п'ятах Вийдуть тонкими й не будуть рватися: простий рецепт ідеальних млинців
Показати ще

Арсен Мірзоян, фото: Instagram
Арсен Мірзоян, фото: Instagram

Далі ведучий програми Даніель Салем вирішив запитати про те, чи відбувається у них з Тонею в будинку інтим, оскільки в будинку дуже багато жителів, і Арсен Мірзоян одразу ж без сорому відповів.

Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян, фото з Instagram
Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян, фото з Instagram

"Ми займаємося, коли нікого немає вдома. А це, я тобі скажу, досить часто. Така у нас сім'я, що хтось на гастролях, хтось ще десь. Це перше. По-друге, тут три поверхи". Коротше, можна…» , – каже Мірзоян.

Нагадаємо, що Тоня Матвієнко показала лайфхак, де брати воду Мірзояну, щоб тещі не смерділо: "Щоб можна було злити".

Раніше ми повідомляли, що Арсен Мірзоян розділив радість з херсонцями, які пережили окупацію Росії : "Емоції заважають підбирати слова".

Також стало відомо, що Тоня Матвієнко зцілила байдужість голосом і достукалася до британців : "Оздоровлює, навіть простір".