Щороку в ніч з 31 жовтня на 1 листопада, у всьому світі діти та їхні батьки святкують "Ніч усіх святих" – Halloween. Ця традиція не оминула й Україну.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяHalloween прийнято вважати наймістичнішим і найжахливішим святом року. Адже кусаючі гарбузи та лякаючі костюми – важливий атрибут цього свята. Але спочатку кілька слів про історію цього дійства.
Прийнято вважати, що Гелловін почали святкувати близько двох тисячоліть тому, коли кельти мешкали на землях сучасної Англії, Шотландії, Уельсу, Франції та Ірландії. Згідно з історією, вважається, що бог смерті цієї ночі поміщав душі померлих у тварин заради розплати за свої гріхи, а вже наступного дня кельти йшли просити у бога сонця великого врожаю, роблячи спеціальні обряди.
Звичайно, до нашого часу святкування Гелловіна зазнало багатьох змін, і з'явилися нові традиції вшанування "Дня всіх святих".
Так, найпопулярнішою з них є вирізання у гарбузів усміхнених пики, для того, щоб ефект був ще страшнішим, всередину ставлять свічку.
Ще одна незмінна традиція – перевдягання у різноманітних персонажів фільмів жахів, героїв казок, що майже завжди виглядає дуже страшно. "Цукерки чи смерть!" - загрожують діти, стукаючи у двері своїх "жертв".
Але не лише випрошуванням солодощів і ляканням перехожих нарядами живе це свято. З Хеллоуїном також пов'язують багато різноманітних ігор і ворожінь, як то кидання шкірки від яблука через плече – яку літеру покаже – такою буде перша літера прізвища нареченого.
Нагадаємо, що в жодному разі не можна робити у Гелловін-2023: головні заборони свята.
Раніше ми повідомляли, що Гелловін-2023 наближається: невідома історія свята та традиції.