Все частіше у суспільсві лунають меседжі про те, що наші війська не просуваються на фронті та війна може отримати статус замороженого конфлікту. Нашу психіку також буквально, "добивають" повідомлення про те, що росія готує тисячі ракет, для того щоб позбавити нас тепла та світла.

Ольга Стогнушенко, скріншот: YouTube
Ольга Стогнушенко, скріншот: YouTube

Однак нам не варто впадати у відчай, адже наші західні партнери вірять у нашу перемогу та активно працюють над тим, щоб зупинити ворога та припинити війну в Україні.

Про це повідомила таролог Ольга Стогнушенко.

Вона зазначила про те, лідери європейських країн не просто так вкладають стільки ресурсів та грошей у боротьбу із росією. Вони впевнені у тому, що все іде до щасливого для України фіналу.

Популярні новини зараз
Подавати показання і платити за газ будемо по-новому: "Нафтогаз" попередив українців про зміни "Краще перейде на бік ворога": українець відмовився воювати, але спокійно жити далі йому не дали Роздають повістки прямо у маршрутці: адвокат пояснив, що робити у такому випадку Їхав на похорон, але не думав, що на свій: у "дикій" аварії помер легендарний футболіст
Показати ще

Ольга Стогнушенко
Ольга Стогнушенко

"По-перше, вони розуміють, що все іде до фіналу свого. Тому що теми активних дій спрямовані на те, аби змінити процеси, які відбуваються. І все ж, отримати перемогу. Захід вірить в нашу перемогу, вони розуміють, що все йде саме до цього. Що на це покладені неймовірні ресурси, фінансові витрати, часові. Але прогнози Заходу у тому, що хтось іде і починається новий цикл. Захід не просто робить прогнози - він бере активну участь у тому, щоб війна закінчилась", - зазначила вона.

Нагадаємо, інформаційний портал Знай повідомляв, важкий місяць з масованими обстрілами: астролог попередила українців про небезпечні дати

Раніше портал Знай інформував, шаманка Сейраш попередила українців про небезпеку: "Вже почали..."

Також, відьма Марія Тиха пояснила чи вдасться путіну "заморозити" війну в Україні: "Буде ще гірше..."