Різдвяні свята є універсальними всім християн, проте в кожного народу свої особливі традиції.

Іноді це щось маленьке - як ось обов'язковість ялинкової прикраси у формі огірка в Німеччині, або велике - традиція їхати на роликових ковзанах у Каракасі, Венесуелі. Погляньмо на деякі традиції народів світу.

Різдво: джерело: YouTube
Різдво: джерело: YouTube

1. Традиція ставити вертеп пішла від святого Франциска Ассизького. Перший вертеп був побудований у 1223 році у містечку Греччо.

2. Ялинкові прикраси, якими ми їх знаємо, були вигадані в Німеччині. Це сталося в місті Лауше, де майстер-склодув видув скляні горіхи та яблука, бо не мав грошей на купівлю справжніх продуктів. Його ідея так сподобалася всім, що всі почали прикрашати свої ялинки скляними прикрасами.

Популярні новини зараз
В Україні зібралися змінювати розмір субсидії: кого це торкнеться у першу чергу Пенсіонерів попередили: без цього пенсії не буде "Нафтогаз" висунув вимогу всім споживачам: на виконання кілька днів Обмежено придатним в армії знайшли важку роботу: куди відправлять після мобілізації
Показати ще

3. Для Німеччини традиційною окрасою на ялинку є іграшки у формі огірка, а у Франції – жаба, її треба поцілувати на щастя.

4. Щорічно в Іспанії проводять національну різдвяну лотерею, підготовку до якої розпочинають ще влітку.

5. Щорічно о 17.00 в австрійському містечку Оберндорф-бай-Зальцбург усі мешканці міста та гості, які масово приїжджають на цю нагоду, разом співають “Тиху ніч”.

Різдво, скріншот відео
Різдво, скріншот відео

6. Сусідка України – Польща може похвалитися 700 колядками.

7. Хоча у Японії християнство немає статусу релігії, яку сповідує більшість населення, японці люблять відзначати Різдво: вони запрошують рідню до ресторану чи фаст-фуд.

8. Жителі Південної Америки гуляють до самого ранку поряд зі своїми сусідами на вулиці.

9. У Греції прикрашають не лише ялинки, а й кораблі. На площах – великі справжні красені, а будинки – маленькі.

10. В аргентинському Каракасі їдуть на богослужіння на роликових ковзанах. Так вони наближають зиму та свято.

Новий рік, ялинка, фото: Знай.ua
Новий рік, ялинка, фото: Знай.ua

Нагадаємо, що цей колір категорично не можна одягати на Новий Рік 2024: як заслужити прихильність Зеленого Дракона за святковим столом.

Раніше ми повідомляли, що це заборонено дарувати на Новий 2024 рік: Зелений Дракон спалить усю удачу , прислухайтеся.