В Італії трапився інцидент, який спричинив шок і подив у місцевих правоохоронних органів. Молода людина, яка відбуває покарання під домашнім арештом за незначні злочини у місті Фрозіноні, вирішила, що проведе святкові канікули краще у стінах в'язниці замість свого самотнього будинку.

24-річний Маріо, опинившись на домашньому арешті, не знайшов іншого способу здійснити своє дивне бажання, окрім буквально попросити поліцію забрати його назад за ґрати. Вражені його дивним проханням, офіцери в'язниці змушені були викликати правоохоронні органи.

Католицьке Різдво
Католицьке Різдво

Незвичайний святковий епізод здивував серед співробітників поліції. Вони поспішили допомогти Маріо, який прагнув провести різдвяні канікули у камері разом з іншими в'язнями.

Молода людина висловила своє прагнення потрапити за ґрати, і мирно довів це до правоохоронних органів. Проте, карабінери повернули його назад під домашній арешт, обіцяючи найближчим часом розглянути цей незвичайний інцидент.

Популярні новини зараз
Готуйте близько 2000 грн: "Нафтогаз" пояснив, що має встановити кожен споживач Школярам скоротили вивчення української: у МОН пояснили зміни у програмі На фронт їдуть хворі і криві: до ТЦК та ВЛК зробили важливе звернення Багатоповерхівки обігріватимуть по-новому: що зміниться
Показати ще

Історія Маріо показує, що навіть в умовах домашнього арешту можна переживати особливі труднощі у святковий час та шукати незвичайних рішень для вирішення своїх проблем.

А ми нагадуємо, виховательку звільнили з дитсадка через "витівки" на корпоративі: обіцяла "поводитися добре"

Також наш портал повідомляв, як перед вербуванням у ЦРУ? Юного хакера, який "злив" кадри GTA VI, відправили до психіатричної лікарні

Раніше стало відомо про те, що "Я торкаюся твоїх сідниць...": Ганна Саліванчук зізналася, на що пішла заради смачної їжі