Популярна в соціальних мережах українська блогерка Настя Скальницька зізналася, скільки вона заробляє, а також скільки коштувало її елітне весілля. Настя вирішила розповісти, яку саме суми прийшло віддати за захід, а також назвала людину, яка за це все платила.

Нагадаємо, що Настя була учасницею шоу "Пара на мільйон", а раніше її знали як Талпу. Скальницька розповіла, що оплатою весілля займалася і вона та її чоловік. На відзначення сумарно вони витратили близько 4 мільйонів гривень.

Про це Настя Скальницька розповіла в одному із нещодавніх інтерв'ю у соціально мережі Instagram.

Весілля Насті Скальницької, фото: Instagram
Весілля Насті Скальницької, фото: Instagram

"Немає такого, що весілля сплатив він або сплатила я. Разом. Десь 110 тисяч доларів", – заявила блогер.

Популярні новини зараз
Покупку цитрусових краще відкласти: експерти попередили як зміниться вартість фруктів найближчим часом Журналісти показали як Порошенко підривав обороноздатність країни: «Заробляв на війні» 65-річним українцям пощастить двічі: як зміниться розмір пенсії Оплата за газ більше не "витягатиме" останні копійки: у кого з українців поменшає платіжок
Показати ще

Настя Скальницька та Богдан Скальницький зіграли весілля у вересні 2023 року. Це було пишне святкування з багатоповерховим тортом, розкішно оформленою локацією просто неба. Під час війни не всі користувачі сприйняли таке гуляння, як доречне.

Настя Скальницька також розповіла про свої заробітки. Вона додала, що всі податки сплачує та виводить кошти як ФОП. 40% із заробітку вона платить своїй команді.

Весілля Насті Скальницької, фото: Instagram
Весілля Насті Скальницької, фото: Instagram

"Я заробляю дуже багато. Від 2 мільйонів гривень на місяць. Я росла не як Ганна Алхім, яка ні гривні не вклала у свій розвиток, а саме розвивалася, самостійно, у різний спосіб, все перепробувала. Для мене це завжди був бізнес. І я пішла, бо я розуміла, що завдяки медійності я можу розвивати свою флористику", – розповіла блогер.

Скальницька додала, що грошей свого чоловіка Богдана вона не рахує. Але запевнила, що одружилася не заради заробітків.

"Мій чоловік трудяга, він класно заробляє. Все, що стосується моїх витрат, то це мої витрати. Наприклад, якщо в мене конференція, я не кажу йому: дай мені 20 тисяч доларів на конференцію. Він займається машинами", – зауважила Настя Скальницька.

Нагадаємо, зірка "Дизель шоу" Вікторія Булітко вперше виходить заміж: "Стригала від радості...".

Раніше повідомлялося, 18-річна дочка Олі Полякової лягла під ніж хірурга: мама поряд не показується.

Також, Анна Трінчер зізналася, що змушував її підписувати Волошин: "Якщо ми розлучатимемося...".