Березень 2024 року стане місяцем безлічі проблем і плутанин, покликаних привести нас до етапу прийняття важливих рішень для нашого майбутнього.

Це буде однаково залежати від нас, нашого натхнення і уваги, яку ми приділяємо і порадам астрологів, і знакам, які ми отримуємо, і нашій інтуїції. Одне можна сказати, напевно: ті, хто по-справжньому рішучий, знайдуть у собі сили рухатися вперед.

Гороскоп, зображення: Pinterest
Гороскоп, зображення: Pinterest

Овен (21 березня - 20 квітня)

Овнів у березні чекає на активне досягнення кар'єрних цілей. Ви постійно віддаватимете роботі та налагодженню нових ділових зв'язків. Однак вам рекомендується не забувати про здоров'я. У першій декаді місяця є ймовірність серйозної застуди, яка змінить ваші плани. Крім того, цього місяця на вас чекає вирішення старої проблеми. На початку березня вам доведеться займатися чимось таким, що вимагатиме від вас значної сили волі. У середині місяця ув'язнене з кимось парі підштовхне вас до вчинку, якого ви самі від себе не очікували. А ось кінець березня принесе вам зміни на роботі. Є ймовірність, що вам запропонують нову посаду або відправлять у тривале відрядження.

Найсприятливіші дні: 12, 13.

Популярні новини зараз
В Україні пенсії рахуватимуть за однією формулою: у кого виплати будуть більше 10 тисяч Українцям 60+ нададуть грошову допомогу, можна запросити рідних: як подати заявку З 1 травня доведеться виживати без допомоги: кому перестануть виплачувати субсидію Долар може зрости на 15 гривень
Показати ще

Дні, в які треба бути обережнішими: 1, 2, 8, 15, 16, 23, 29, 30.

Телець (21 квітня - 20 травня)

На тельців у березні чекає інтенсивна трудова діяльність. Не виключено, що вам доведеться працювати без вихідних або брати додому частину службового завдання. Така завантаженість у якийсь момент може спричинити депресію. Крім того, додасть вам клопоту і якусь подію, пов'язану з вашим житлом. Є ймовірність та отримання спадщини, і якоїсь поломки, яка вимагатиме термінового втручання з вашого боку. А ще від вас чекатиме на допомогу людина, з якою ви тісно взаємодієте в діловому чи в особистому житті. Не відмовляйте йому у його проханні. На початку березня будьте великодушнішими — різка оцінка чиїхось дій призведе до конфлікту. У середині місяця зверніть увагу на свої передчуття.

Найбільш сприятливі дні: 4, 14, 15, 16, 18.

Дні, в які треба бути обережнішими: 5, 19, 26.

Близнюки (21 травня - 21 червня)

Близнюки у березні постараються якомога комфортніше влаштувати своє життя. Не виключено, що ви перекладете свої проблеми або обов'язки на іншу людину, а самі шукатимете розваг. Однак така поведінка навряд чи принесе вам користь. Крім того, до вас зміниться ставлення людей, від яких ви так чи інакше залежите в матеріальному плані. На початку місяця поряд з вами може з'явитися людина, яка змінить вашу думку. У середині березня є ймовірність того, що ви вирішите змінити свій імідж або спробуєте себе у новій якості. А ось наприкінці місяця постарайтеся поводитися бездоганно — будь-який ваш вчинок обговорюватиметься оточуючими.

Найсприятливіші дні: 3, 17, 18.

Дні, в які треба бути обережнішими: 7, 14, 21, 28.

Гороскоп, знаки Зодіаку, зображення: Pinterest
Гороскоп, знаки Зодіаку, зображення: Pinterest

Рак (22 червня - 22 липня)

Раків у березні чекає переоцінка цінностей. Не виключено, що ви повністю зміните своє оточення, тому що з якихось причин вас перестане влаштовувати суспільство тих, з ким ви довгий час були тісно пов'язані. Крім того, звикання вимагатимуть нововведення на роботі. А ще в березні вам належить закладати новий цикл свого існування. Можливі цікаві пропозиції, прийнявши які ви працюватимете на перспективу. На початку місяця дасть результати справа, якою ви почали займатися ще на початку минулого року. Однак доведеться щось коригувати чи з кимось щось узгоджувати. У середині березня зверніть увагу до знаки Долі. Прикмети можуть стосуватися вашого особистого життя. А ось наприкінці місяця вам доведеться відмовитися від чогось такого, що ви завжди вважали важливим.

Найбільш сприятливі дні: 4, 14, 18, 20, 21, 25, 28.

Дні, в які треба бути обережнішими: 9, 19, 23, 29.

Лев (23 липня - 22 серпня)

Львів у березні чекає на реалізацію кар'єрних амбіцій. Навіть якщо до цього моменту ваше марнославство дрімало і ніяк себе не проявляло. Крім того, вам зроблять цікаву пропозицію, яку ви з вдячністю приймете, оскільки давно мріяли про щось подібне. А ще березень принесе вам нові ділові знайомства, які допоможуть вам у досягненні якоїсь мети. У середині місяця уникайте нетактовності у відносинах з колегами. Вам цього не вибачать. А ось наприкінці березня доведеться поєднувати кілька справ. На вас чекають, у тому числі, і якісь домашні турботи, пов'язані з оформленням документів або з оплатою рахунків.

Найсприятливіші дні: 22.

Дні, в які треба бути обережнішими: 2, 9, 16, 23, 30.

Діва (23 серпня - 22 вересня)

Дівам у березні належить розбиратися не лише зі своїми справами, а й із проблемами когось із близьких людей. Не виключено, що комусь буде потрібна ваша кваліфікована допомога. Крім того, цього місяця на вас чекають перші значні успіхи у справі, яку ви розпочали у лютому. А ще є ймовірність, що з'явиться ясність у питанні, яке довгий час "висіло в повітрі". Також у цей період поряд з вами може з'явитися людина, яка спробує скористатися вашими зв'язками або грошима, постарайтеся триматися від нього подалі. На початку березня близька людина зробить вам сюрприз або подарунок. У середині місяця хтось спробує вам "сісти на шию", не допускайте такого розвитку ситуації. А ось наприкінці березня на вас у якійсь справі чекає повернення до попереднього етапу.

Найбільш сприятливі дні: 6, 20, 24, 25, 26.

Дні, в які треба бути обережнішими: 1, 7, 8, 14, 21, 22, 28, 29.

Гороскоп, зображення: Pinterest
Гороскоп, зображення: Pinterest

Терези (23 вересня - 22 жовтня)

Терезів у березні чекає спілкування з якоюсь проблемною особистістю. Якщо ви відчуєте, що ця людина може завдати вам неприємностей, то позбавте своє життя від її присутності. Вам рекомендується ретельно виконувати взяті на себе зобов'язання – поряд з вами є людина, яка уважно за вами спостерігає. Він вже практично готовий зробити вам розкішну пропозицію. Головне — не розчарувати його в останній момент. Не виключено, що хтось спробує скористатися чутливістю. На початку місяця доведеться розбиратися з проблемами, які ви відклали "у довгу скриньку". У середині березня є можливість спонтанної поїздки в інше місто. А ось наприкінці місяця на вас чекає якась оглушлива радість.

Найбільш сприятливі дні: 2, 8, 9, 15, 16, 28, 30.

Дні, в які треба бути обережнішими: 3, 5, 10, 17, 19, 26, 31.

Скорпіон (23 жовтня - 21 листопада)

Скорпіонів у березні чекають численні конфлікти, які вони самі й викличуть. Не виключено, що ви навмисне провокуватимете оточуючих на прояви найбільш негативних рис характеру, щоб показати комусь неспроможність цих людей. Крім того, у цей період можливі дрібні, але прикрі неприємності побутового плану. Вони вимагатимуть термінового втручання та додаткових грошових витрат. А ще в березні на вас чекає низка приємних подій, які виведуть вас на новий рівень. На початку місяця вам чимось значно пощастить, і ви або здійсните свою мрію, або отримаєте якийсь нетрудовий прибуток. У середині березня ретельніше плануйте те, що збираєтеся зробити — спонтанна діяльність виявиться помилковою.

Найсприятливіші дні: 2, 3, 30.

Дні, в які треба бути обережнішими: 1, 15, 18, 22, 25, 29.

Стрілець (22 листопада - 21 грудня)

Стрільців у березні чекає на кілька важливих подій, які визначать подальше життя представників цього знака Зодіаку. У діловій сфері є можливість перевірки, яка виявиться несподіваною і при цьому дуже ретельною. Постарайтеся поводитися бездоганно, а головне, відразу знищуйте будь-які документи, що компрометують вас. Крім того, ви маєте здійснити поїздку, під час якої ви познайомитеся з новою для вас культурою або релігією. На початку місяця на вас чекає спілкування з дуже цікавими людьми. Не виключено, що вони відкриють вам щось таке, чого ніколи не було у вашому житті. У середині березня можливі складнощі з колегами або з тими, хто вам щось винен. А ось наприкінці місяця ви чогось добиватиметеся чи не силою.

Найбільш сприятливі дні: 4, 21, 28, 31.

Дні, в які треба бути обережнішими: 13.

Гороскоп, знаки Зодіаку, зображення: boredpanda/Zuzana
Гороскоп, знаки Зодіаку, зображення: boredpanda/Zuzana

Козоріг (22 грудня - 19 січня)

Для Козорогів березень виявиться складним, а події, що відбуваються з ними, навряд чи відрізнятимуться логікою. Є ймовірність виникнення труднощів там, де ви їх не очікуєте. Головне – не діяти сумнівними методами, інакше постраждає ваша репутація чи керівництво вирішить підшукати вам заміну. А ще в цей період часу будьте обережнішими при спілкуванні зі знайомими — хтось навмисне провокуватиме вас на помилки або на негативні емоції. На початку місяця не варто "грати" із законом. У середині березня вам належить адаптувати до свого способу життя людини, що належить до іншого соціального рівня. А ось наприкінці місяця уникайте грубих жартів на адресу людей, які впливовіші за вас.

Найсприятливіші дні: 6, 16.

Дні, в які треба бути обережнішими: 4, 11, 18, 21, 25.

Водолій (20 січня - 18 лютого)

Водолії в березні з якихось причин опиняться — їхні вчинки обговорюватимуться і в ділових колах, і на рівні місцевих пліткарів. Крім того, у вашому колективі складеться непроста ситуація, яка поставить вас перед вибором. Не варто "робити ставку" на людей, які обіцятимуть вам "золоті гори". Ці особи навряд чи виконають свої обіцянки — або просто не захочуть цього робити, або їх позбудуться до того, як вони знайдуть бажану владу. А ще в цей період вам рекомендується об'єктивно оцінювати ставлення оточуючих – за зовнішньою доброзичливістю може ховатися різка ворожість. На початку місяця ви зможете отримати нові знання. У середині березня є ймовірність грошових втрат, які ви самі спровокуєте своєю недбалістю чи неуважністю. А ось наприкінці місяця бережіть здоров'я.

Найбільш сприятливі дні: 2, 8, 9, 13, 16, 20, 30.

Дні, в які треба бути обережнішими: 3, 10, 17, 31.

Риби (19 лютого - 20 березня)

На рибу в березні чекають численні поїздки, як по роботі, так і заради власного задоволення. Втім, ви запросто поєднаєте службову потребу з якимись своїми захопленнями. Однак не все буде таке позитивне. Є можливість великого обману, і якщо ви його не виявите відразу, то він сильно вдарить по вашому бюджету. Крім того, хтось із лояльно налаштованих до вас людей може втратити свій вплив, і це позначиться на ваших справах. А ще в цей період вам доведеться пережити нападки з боку тих, хто вам у чомусь заздрить. На початку березня вам подаруватимуть подарунок, який здивує і порадує вас. У середині місяця виникнуть складності на роботі, проте, швидше за все, ви з ними успішно впораєтеся. А ось наприкінці березня до вас надійде важлива інформація. Зумійте їй скористатися.

Найбільш сприятливі дні: 7, 10, 14, 21, 22, 28.

Дні, в які треба бути обережнішими: 13, 20, 27.

Гороскоп, зображення: Pinterest
Гороскоп, зображення: Pinterest

Нагадаємо про докладний гороскоп на 2024 рік Зеленого Дракона для всіх знаків Зодіаку: прочитайте, щоб потім не дивуватися.

Раніше ми повідомляли про 13 знак Зодіаку Змієносець: дати народження, характер та історія появи.