У середу житель Нью-Йорка Келвін Баутіста, 38 років, був оголошений винним у контрабанді через американо-канадський кордон. Його амбіції перевершили звичайні кордони – він вирішив переправити трьох бірманських пітонів у несподіваному місці, зокрема у своїх штанах.

Інцидент стався у липні 2018 року, коли Баутіста перетинав кордон із Монреаля до Нью-Йорка. Три бірманські пітони були виявлені у нього в штанах митниками та прикордонниками США.

За даними прокурора США Карли Б. Фрідман, змії були куплені в канадському магазині рептилій за ціною понад 2500 доларів.

Важливо відзначити, що бірманські пітони включені до списку "шкідливих для людини" у міжнародних та американських законах. Ці змії, які вважаються одними з найбільших у світі, є вразливим видом у своїй рідній Азії та визнані інвазивним видом у Флориді, де загрожують місцевій фауні.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках Як ТЦК можуть оштрафувати українців, які не мають ні житла, ні грошей: покарання знайдеться Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Vodafone дав можливість залишатися на зв'язку за 35 гривень на місяць: як скористатися шансом
Показати ще

Судовий розгляд спричинив умовний вирок на рік і штраф у 5000 доларів.

Адвокат Баутисти відмовився коментувати ситуацію. Цей випадок став ще одним нагадуванням про важливість дотримання законів щодо ввезення та пересування екзотичних видів, запобігаючи потенційним загрозам для навколишнього середовища.

Раніше ми писали, хто у списку зрадників поповнення: LP одягла худі з триколором і зізналася російським шанувальникам у коханні

Крім того, Знай.ua повідомляв, що навіть наближатися заборонено: українців попередили про нові заборони

Також наш портал інформував, що польські прикордонники затримали журналіста Михайла Ткача: знімав сюжет про торгівлю з Росією