Африканський континент, відомий своєю спекотною та посушливою природою, зіткнувся з безпрецедентною кліматичною подією, яка увійде в історію як одна з найнезвичайніших.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися11 березня стало днем, коли тисячі температурних рекордів були побиті по всьому континенту, викликаючи занепокоєння і наражаючи на наші уявлення про кліматичні зміни... про це повідомляє The Watchers.
Від Камеруну на заході до Маврикія на сході країни Африки страждали від нестерпної спеки, яка перевершила всі очікування. Кліматолог та історик погоди Максиміліано Еррера, аналізуючи ці події, висловив стурбованість, бо подібного ніколи не траплялося у світі.
Його слова підкріплювалися разючими цифрами та показниками. У Камеруні термометри зафіксували приголомшливу температуру +45,5°C – новий національний рекорд для березневого дня. Гана не відставала, встановивши власний рекорд на позначці +43,8°C. Нігер побив місячні рекорди на майже всіх станціях моніторингу, де температура піднялася до +45°C.
Буркіна-Фасо також не залишилася осторонь, зареєструвавши місячні максимуми по всій країні. Проте найдраматичніші події розгорнулися в Малі, де було зафіксовано найспекотніший день в історії: у місті Бугуні температура досягла +44°C. Навіть Коморські острови не втекли від цієї хвилі спеки, встановивши свій історичний рекорд на позначці +36,1°C.
Еррера підкреслив, що сотні рекордів були також побиті по всій Південній Африці, Намібії та Ботсвані, ще раз наголошуючи на масштабах цієї події. Що на нас чекає в майбутньому - повною мірою навіть вчені не можуть сказати.
Нагадаємо, твоя "мідійка" має дихати: жінка закликала дівчат не носити труси і вони повелися - "Подумайте про гроші"
Як повідомляв "Знай.uа", прогноз погоди на тиждень 11-17 березня: можна скинути шапки, але під рукою тримати парасольки
Знай.ua писав, чому вдома гріють, коли на вулиці вже тепло: українцям дали шокуючу відповідь