Джошуа Брум, відомий раніше як порноактор Рокко Рід, поділився своєю незвичайною історією на подкасті. Він почав свою кар'єру в порноіндустрії в нульових роках і знявся у понад тисячі фільмів для дорослих. Проте за лаштунками його кар'єри ховалися страшні історії з життя.

Брум зізнався, що влучення в порноіндустрію було для нього своєрідною пасткою. Він почав зніматися у фільмах для дорослих, не уявляючи, чого це може призвести.

Джошуа Брум / фото: Facebook
Джошуа Брум / фото: Facebook

За його словами, робота в порноіндустрії змушує дистанціюватися від реальності, перетворюючи інтимний акт на публічну виставу для камери.

На піку своєї кар'єри Брум знімався у 20-25 сценах щомісяця, що створювало йому величезний тиск. Він описує, що це був стресовий період, коли кожна сцена вимагала від нього високого професіоналізму та фізичної підготовки.

Популярні новини зараз
В Україні пенсії рахуватимуть за однією формулою: у кого виплати будуть більше 10 тисяч Від суми в чеку волосся дибки стануть: супермаркети оновили ціни на ковбасу, сало та сосиски Подорожчає одна з критично важливих комунальних послуг: який тариф хочуть встановити Закочуйте рукави – ще доведеться попрацювати: кого з українців не відпустять на пенсію у 2024 році
Показати ще

"Як хлопець, якщо ти провалиш сцену, тобі кінець... якщо ти не можеш підтримувати ерекцію чи кульмінацію, коли тобі кажуть, тобі кінець", – розповідає він.

Джошуа Брум / фото: Facebook
Джошуа Брум / фото: Facebook

З часом його відносини, як особисті, і професійні, почали руйнуватися. Постійна напруга і тиск призвели до того, що Брум почав переоцінювати своє життя і думати про те, що робити далі.

"Я намагався скласти план, як вибратися звідси… Не думаю, що я коли-небудь говорив комусь про це раніше, але я навіть намагався подивитися, чи зможу піти в армію."

Найскладнішою подією та рішенням у його житті стала пропозиція знятися в гей-порно, що було для нього незвично і викликало внутрішній опір. Але режисери вимагали екстремального контенту.

Джошуа Брум / фото: Facebook
Джошуа Брум / фото: Facebook

Брум зазначив, що багато хто, хто знімався в гей-порно, насправді не був геями, а використовував хімічні засоби для досягнення збудження перед камерою. Після довгих роздумів він погодився:

"Я подумав: «Ну, якщо я знімуся в гей-сцені, то я не зможу робити те, що роблю зараз, тому я відріжу себе від усіх і всього ... тому що я не зможу повернутися». У моїй голові це мало сенс… Я подумав: «Я зруйную своє життя»."

Після цього Брум почав усвідомлювати, що його життя прагне до нуля. Він опинився на краю і задумався про самогубство. Зробити цього він не наважився, натомість пішов на кардинальний захід стати пастором і звернутися до християнства.

У підсумку сьогодні Джошуа Брум є проповідником і активно бореться з порнографією. До речі, він також розміщував у соціальних мережах інормацію про підтримку України.

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що країнська порнозірка підтримує не тільки чоловічу гідність, а й ветеранів: "Свята жінка"

Також ми розповідали, що порноакторка з Одеси начепила герб на інтимні зони: українці вимагають покарання