Відома журналістка та блогер Емма Антонюк поділилася гострими думками щодо провідної Ольги Фреймут. Вона назвала телеведучу "сексисткою" через її висловлювання про бодіпозитив.

За словами Антонюк, Фреймут несе відповідальність за те, що її дочка Злата отримує шквал негативних коментарів через слова та вчинки матері. Емма вважає це несправедливим.

Ольга Фреймут, фото: Instagram
Ольга Фреймут, фото: Instagram

Журналістка пояснила, що Ольга Фреймут неодноразово висловлювалася некоректно стосовно інших жінок. Хоча найведучіша заперечувала будь-яку дискримінацію з її боку.

У той самий час Фреймут "категорично негативно" ставиться до бодіпозитиву, що демонструє його непослідовну позицію.

Популярні новини зараз
Мають подати документи до 1 липня: українцям зробили важливе оголошення 10 прожиткових мінімумів щомісяця: хто з пенсіонерів шикуватиме у 2024 році У працівників ТЦК можуть забрати частину повноважень: що пропонують в Уряді На ці питання потрібно відповідати правильно: що потрібно пам'ятати, якщо ваше авто зупинила поліція
Показати ще

"Оля Фреймут робила сексистські висловлювання. Коли вона їх робила, я могла, спираючись на них назвати її сексисткою. Хоча, також цитата Олі Фреймут: "Я не сексистка якась", - заявляє Антонюк.

Ольга Фреймут та Злата Мітчелл, фото: Instagram
Ольга Фреймут та Злата Мітчелл, фото: Instagram

Її ж дочка, Злата, активно сповідує ідеї бодіпозитиву та вільно висловлює свою привабливість. За це дівчинка одержує шквал негативних коментарів. Антонюк порадила користувачам адресувати гнівні коментарі безпосередньо Ользі Фреймут, а не дочці.

Емма порівняла ситуацію з дочкою Фреймут та Марією, дочкою співачки Олі Полякової, яка також отримує критику за свою зовнішність. Журналістка закликала Ольгу Фреймут зрозуміти, що "бумеранг шеймінгу людей за їхнє тіло" повертається не до неї, а до її дочки.

Нагадаємо, репутацію Ольги Фреймут спробували атакувати, але ведуча не змовчала: "Мені соромно перед англійцями"

Як повідомляв "Знай.uа", Аліна Доротюк розсекретила тарифи зірок за інтерв'ю: "5 тисяч євро на годину"

Знай.ua писав, ексревізор Ольга Фреймут дорікнула українцям за чай: "Вгору-вниз, поганий тон"