Американський літературний маг Стівен Кінг завжди гостро реагував на глобальні події, і цього разу він також не став оминати складну політичну ситуацію навколо України.

У своєму недавньому коментарі він висловив своє занепокоєння щодо затримки голосування щодо військової допомоги Україні з боку республіканців у США.

Стівен Кінг
Стівен Кінг

"Радикальні республіканці в Палаті представників по суті вбивають Україну. Як сказав один консервативний республіканський коментатор, Путін, мабуть, сам себе щипає", – так написав Кінг у соцмережі Х.

Цей коментар відбив розчарування автора на адресу політичних баталій, на яку перетворилася допомога Україні. Стівен Кінг активно підтримував Україну від початку російського вторгнення, однак, як припускають його читачі, лише на словах.

Популярні новини зараз
65-річний пенсіонер пішов до Третьої штурмової: соромно за ухилянтів, хтось має це робити Мають подати документи до 1 липня: українцям зробили важливе оголошення У працівників ТЦК можуть забрати частину повноважень: що пропонують в Уряді На ці питання потрібно відповідати правильно: що потрібно пам'ятати, якщо ваше авто зупинила поліція
Показати ще

Багато співвітчизників засудили автора за подібне висловлювання та поцікавилися, скільки грошей він встиг пожертвувати Україні.

Пост Стівена Кінга / фото: скріншот Х
Пост Стівена Кінга / фото: скріншот Х

Проте, варто зазначити, що письменник неодноразово закликав американське керівництво посилити свою підтримку Києву та вжити всіх необхідних кроків для припинення кровопролиття.

Крім того, на знак своєї солідарності з українським народом Стівен Кінг відмовився співпрацювати з російськими видавництвами та випускати свої твори в Росії.