У Перу археологами знайшли останки 140 дітей, які були принесені в жертву.

Про це повідомляє один із іноземних ЗМІ. Похованню приблизно не менше 500 років.

Археологи вели розкопки у північній частині Перу, де й виявили масове поховання дітей. Вони, найімовірніше, були принесені в жертву близько 550 років тому. Їхня смерть мала ритуальний характер.

На місці поховання знайшли скелети дітей віком від 5 до 14 років. Виявлені вони були в Лас Ламас, який був збудований стародавньою імперією Чиму. Вчені сходяться на думці, що діти померли не своєю смертю.

Популярні новини зараз
Мають подати документи до 1 липня: українцям зробили важливе оголошення "Дуже важко": воїн ЗСУ, який став ТЦКшником після поранення, розкрив правду про видачу повісток Головний "пожирач" електроенергії у домі: як економніше користуватися бойлером Українцям готують новий комунальний платіж: за що доведеться доплачувати з 1 червня
Показати ще

Дослідники припускають ритуальне вбивство. Таке масове жертвопринесення могло бути наслідком постійних повеней, які зруйнували берегову лінію Перу. Ритуальне вбивство дітей, за віруваннями, могло змилостивити богів.

Поховання на півночі Перу розташоване неподалік сучасного міста Трухільо. Крім 140 дітей різного віку, поховання містило скелети 200 молодих лам, які були принесені в жертву того ж дня. Дослідники зазначають, що лами були основою економіки давніх перуанських імперій.

Нагадаємо, що потягли надгробок з цвинтаря вартістю 2 мільйони: поліція спіймала злодіїв-невдах і з'ясувала неймовірне.

Раніше ми повідомляли, що чоловік знайшов у полі скарб, який валявся там 500 років і все через лотерейний квиток.

Також стало відомо, що вони ще й літають: місцеві знайшли лякаючі останки динозаврів, які перевернуть свідомість.