Венера, Меркурій, Нептун, Марс і Сатурн порадують нас своєю одночасною присутністю на небосхилі у квітні. Нинішній парад планет - другий цього місяця, але далеко не останній у році.

На цей раз наші шановні читачі дізнаються, коли буде парад планет найближчим часом, як його побачити і який вплив ця подія вплине на наше життя.

Парад планет, скріншот: YouTube
Парад планет, скріншот: YouTube

Що таке парад планет

Парад планет - це розмовна назва астрономічної події, яка насправді називається "вирівнювання планет". Це явище, під час якого кілька планет вишиковуються близько один до одного по один бік від Сонця.

Залежно від того, скільки планет вишикувалося, розрізняють:

Популярні новини зараз
"Переляки закінчилися": ведичний астролог визначив, що переживе Україна влітку 2024 року Ці купюри не приймуть у магазинах: Нацбанк попередив українців Українцям затвердили нові тарифи з 1 червня: комуналка стане ще більшим ударом "Дуже важко": воїн ЗСУ, який став ТЦКшником після поранення, розкрив правду про видачу повісток
Показати ще

- міні-вирівнювання планет (3 планети);

- мале вирівнювання (4 планети);

- велике вирівнювання (5-6 планет);

- повний парад планет (7 планет, іноді плюс Плутон).

Парад планет, скріншот: YouTube
Парад планет, скріншот: YouTube

Який вигляд має парад планет?

Під час вирівнювання планети вишиковуються в лінію, хоч і не абсолютно пряму.

Коли парад планет спостерігати у квітні 2024 року

Квітень нас балує аж двома парадами планет. Одне вже відбулося 4 квітня - це було мале ранкове вирівнювання Венери, Нептуна, Сатурна, Марса. Коли парад планет у 2024 році буде ще:

- 20 квітня – велике ранкове вирівнювання Венери, Меркурія, Нептуна, Марса та Сатурна;

- 3 червня – велике ранкове вирівнювання Меркурія, Юпітера, Урана, Марса, Нептуна та Сатурна;

- 28 серпня - велике ранкове вирівнювання Меркурія, Марса, Юпітера, Урана, Нептуна та Сатурна.

Цікаво, що всі три паради – великі. Подібні явища, за інформацією астрономів, зазвичай відбуваються не частіше, ніж раз на 20 років, але цей рік буде справді унікальним.

Парад планет, фото: Pixabay
Парад планет, фото: Pixabay

Як побачити парад планет у квітні

Спостерігати найближчий парад 5 планет 2024 року потрібно вранці 20 квітня. Щоб побачити вирівнювання, слід знати час світанку – парад відбудеться протягом години до нього.

З п'яти планет, які "підтвердили" свою участь у параді, три будуть видно неозброєним оком - Сатурн, Марс, Венеру. Щоб побачити Нептун та Меркурій, знадобиться бінокль.

Пам'ятайте, що планети, на відміну від зірок, не мерехтять. Найкраще вирівнювання планет спостерігати далеко від міських вогнів і там, де відкритий обрій.

Українці. Фото: скрін youtube
Українці. Фото: скрін youtube

Як парад планет впливає на людину

З погляду астрономії вирівнювання планет - це видовищне явище, яке має будь-якої наукової цінності. Науково не доведено, що парад планет може якимось чином впливати на нашу планету та життя – провокувати землетруси, цунамі чи інші катастрофи, впливати на гравітацію тощо.

Але в давнину люди вважали парад планет містичним явищем, вони чекали "знаку згори" і часто використовували його в різних ритуалах. На думку сучасних астрологів та езотериків, така подія – дуже потужна за своєю енергетикою, яка справді може впливати на справи та настрій людини.

У такі дні, кажуть астрологи, людина може відчувати лінощі, апатію та дратівливість, тому в цей час насамперед не радять:

- вступати у конфлікти;

- брати щось у борг;

- робити великі покупки.

Чекати будь-яких доленосних змін не варто, але все ж таки потрібно бути обережними - можуть загостритися хронічні захворювання, а сам по собі день вважається травмонебезпечним.

З іншого боку, оскільки в момент параду планет на небосхилі вивільняється великий потік енергії, езотерики радять помедитувати і провести "підзарядку" - попросити у небесних тіл підтримки або поміркувати над тим, що відбувається у вашому житті.

Також у цей час загострюється інтуїція – вона допоможе розібратись у складних життєвих ситуаціях.

Нагадаємо, сьогодні вони вас обожнюють, а завтра - топлять у річці: 4 найнепередбачуваніші знаки Зодіаку.

Раніше повідомлялося, гірші чоловіки за знаком Зодіаку - вони перетворять ваше життя на справжній жах.

Також, "Руйнування за інерцією...": відомий астролог побачив, що чекає на українців уже в травні.