Українська актриса, гумористка та учасниця "Дизель Шоу" Яна Глущенко поділилася трепетними спогадами про рідного брата, який відважно захищав країну від російських окупантів.

Яна Глущенко зізналася, що вони дуже схожі за характером із братом Олександром, який старший за неї на 6 років. У дитинстві їхня різниця у віці та настирливість артистки провокували бійки, але згодом, коли обидва подорослішали, все вгамувалося.

Яна Глущенко з братом, фото Instagram
Яна Глущенко з братом, фото Instagram

"Я його діставала, і ми постійно билися. Незважаючи на таку вагому різницю у віці - 6 років. Він, звичайно, швидше став більш дорослим і разом з тим спокійнішим. Тому у нас хороші стосунки. Ми дуже схожі на характери" - поділилася Глущенко.

Вона деякий час проживала із сином за кордоном, бо в рідній Україні залишатися небезпечно, а її брат вирішив вступити до лав ЗСУ, щоб сестра могла повернутися додому. Гумористку переповнює хвилювання за Олександра і вона мріє про якнайшвидшу перемогу.

Популярні новини зараз
Нові правила для водіїв: де і коли можуть перевіряти військовий квиток Резерв+ отримав важливе оновлення За це відключать газ: українці ризикують втратити блакитне паливо Смартфони йдуть у минуле: молодь масово повертається до кнопочних телефонів
Показати ще

"Дуже сумую, але ми намагаємося підтримувати зв'язок по телефону. Зараз є відео, так що хоч якось можна побачити рідну людину", - додала вона.

Нагадаємо, що Євген Сморігін із "Дизель шоу" показав, що накоїв путін: "Якщо тобі ссикотно, спускаємось".

Раніше ми повідомляли, що Вікторія Булітко з "Дизель Шоу" похвалилася чудовим святом: "Дуже багато особистих бажань".

Також стало відомо, що актори "Дизель Шоу" втекли до путіна: Дмитро Танкович пояснив такий вчинок зрадників.