Ірина Кудашова, відома акторка та блогерка, знімалась у популярних телесеріалах, стикається з труднощами відновлення свого житла у Чернігові після того, як ворожий снаряд спричинив серйозні руйнування.

За її словами, майже вся їхня власність була знищена в результаті атаки, що вимагає значних витрат на ремонт і відновлення. Ірина разом з родиною вчасно виїхала за кордон, незадовго до цього випадку, що врятувало їх від можливих жертв. "Ми залишили дім за кілька днів до трагедії."

Ірина Кудашова. Фото: Instagram
Ірина Кудашова. Фото: Instagram

"Коли ми дізналися про удар, відчули не лише шок, а й величезну вдячність за те, що вибралися живими. Квартира та власність були повністю розтрощені. Вибух вибив вікна, двері, зруйнував меблі та інтер'єр. Навіть балкон був знищений", - ділиться Ірина.

Наразі Ірина та її сім'я працюють над капітальним ремонтом своєї квартири. Вони подали заявки на участь у державних програмах підтримки постраждалих від війни, але процес очікування відповіді займає багато часу.

Популярні новини зараз
Придатних до служби поділять на 4 категорії: в якій ви опинитеся ви 10 прожиткових мінімумів щомісяця: хто з пенсіонерів шикуватиме у 2024 році Пенсіонерам повернуть "вкрадені" гроші, але на щедрість розраховувати не варто - про які суми йдеться Втомлені та злі українці збунтувалися через "світлове шоу" в столиці вночі: YASNO спробували виправдатися
Показати ще

Ірина Кудашова, фото: Instagram
Ірина Кудашова, фото: Instagram

Ірина зазначає, що вони готові відновити своє житло з нуля і вже почали пошук необхідних ресурсів для цього. Ця трагедія виявилася тяжким випробуванням для Ірини і її родини, але вони вирішили взяти ситуацію під свій контроль та з надією дивитися в майбутнє.

Відновлення їхнього дому символізує не лише повернення до нормального життя, а й міцність духу, з якою вони зіткнулися з викликами, що стали на їхньому шляху.

Також наш портал інформував, улюблениця Поплавського з "Школи" Ірина Кудашова зняла одяг через сумніви: "Не можу визначитися"

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що Ірина Кудашова зі "Школи" в панчішках в сіточку здивувала шанувальників: "Це точно ти?"