Питання завершення війни в Україні стоїть особливо гостро для всіх. Деякі шукають відповіді у військових, експертів чи віщунів. Проте є й ті, хто вирішує підійти до цього питання з наукового погляду.

Математики, політологи та історики спільно зайнялися розрахунками, щоб обчислити ймовірну дату закінчення війни.

Дослідження почалося з обчислення середньої тривалості воєн у 21 столітті, з акцентом на період після Другої світової. Саме циклічність історичних подій і привела до особливої ​​уваги термінів, що проходять між війнами.

Фото: ДСНС обстріл Харкова
Фото: ДСНС обстріл Харкова

Популярні новини зараз
Як ТЦК можуть оштрафувати українців, які не мають ні житла, ні грошей: покарання знайдеться В Україні почнуть масово карати ухилянтів – коли чекати перших штрафів від ТЦК Чи підуть на фронт усі, хто "оновився": у Міноборони відповіли Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Цікавий факт: на початку 2024 року російський математик Григорій Кваша зробив зухвале передбачення. Він назвав дату закінчення війни в Україні – 2025 рік. Його методика заснована на "імперському циклі", де кожні 36 років на 12 років настає "час воювати".

Згідно з його розрахунками, періоди воєн в історії Росії збігаються із цим циклом.

Щодо економічної сторони, журналістка Лілія Вашатко вирішила подивитися, скільки росія може витратити на війну. Відомо, що наші сусіди нині витрачають на це сто мільярдів доларів.

агресія Росії в Азовському морі
агресія Росії в Азовському морі

Скільки часу Росія зможе підтримувати такий темп без серйозних проблем?

Девальвація рубля останнім часом свідчить, що економіка Росії навряд чи витримає довгострокову війну. Тож міфи про суперсильну російську економіку, здається, розсіялися.

Аналітики провели багато часу, збираючи інформацію з 2023 року, і дійшли висновку, що є 68% шансів, що війна закінчиться до листопада 2024 року.

Що кажуть тарологи?

Яна Пасінкова, відома за "Битвою екстрасенсів", не тішить своїми пророкуваннями: на її думку, білоруська армія може почати конфлікт з Україною.

І це не просто фантазії – Лукашенко вже заявляв про підготовку своєї армії, активно купуючи зброю та тренуючи війська.

Чутки про "заморозку" війни теж ходять. Дехто каже, що конфлікт може затихнути, інші стверджують протилежне. І знову люди звертаються до тарологів за відповідями.

Відьма-таролог Марія Тиха стверджує: війна не замерзне, а росія може навіть втратити свої території. Час покаже, хто має рацію.

Карти таро, скріншот: YouTube
Карти таро, скріншот: YouTube

Що кажуть мольфари?

Деякі з мольфарів говорили, що Україні слід не чекати добра і повернення загублених територій. Але більшість передбачає, що Україна повернеться до своїх кордонів незалежності.

Марія Цвілінов із Карпат стверджує, що Україна переможе і всі тимчасово окуповані території повернуться під український прапор. Інший мольфар, Довбуш, також упевнений у перемозі України, але з певними умовами і навіть називає приблизні дати.

А що кажуть військові?

Незважаючи на обстріли та погрози, багато українських військових не вірять у можливе захоплення Харкова з боку Росії. Адже ЗСУ стежать за діями противника і будуть знати його плани задовго до реалізації.

Харківський мільйонер підтвердив це, розповівши про систему розвідки, яку бачив на власні очі.

Юрій Сапронов, харківський волонтер, називає всі розмови про можливий наступ на Харків пугалками та вірить у силу українських збройних сил.

Незважаючи на всі передбачення та думки, головне – це віра. Неважливо, чи вірите ви в астрологію, тарологію чи мольфарство, важливо підтримувати ЗСУ. У цій війні кожен українець має підтримувати своїх військових морально та матеріально.

Тільки об'єднавшись, ми можемо перемогти.

Раніше ми писали, "За 20 хвилин до початку": український захисник відповів на заяви про контрнаступ ЗСУ у 2025 році