Дивлячись у тварини, що просять очі, дуже важко відмовити, навіть якщо це на збиток господарям. З одного боку, таким чином легко розбалувати пухнастика, і тоді він виросте невихованим, але з іншого - це погано впливає на стосунки з твариною.

Є господарі, які дуже суворо ставляться до котів, забороняючи практично всі. Але є речі та дії, які необхідно вирішувати, адже тоді вдасться побудувати довірчі та комфортні стосунки з улюбленцем.

Кіт. Фото: скрін youtube
Кіт. Фото: скрін youtube

Сидіти на підвіконні

На підвіконні часто залишають рослини та вазони з квітами, тому забороняють там сидіти котам, проте цим можна серйозно образити. Варто пам'ятати, що тварини дуже люблять розглядати, що діється за вікном.

Застрибувати на коліна

Буває, що немає настрою спілкуватися і грати з твариною, але її в жодному разі не можна відштовхувати. Тоді кіт почуватиметься непотрібним.

Популярні новини зараз
У світі новий "коронавірус" - хвороба вбиває людину за 2 дні: що кажуть медики Пасажири вимагали "викинути" дитину з літака: їх підтримала навіть стюардеса - що сталося Графіки відключень стануть жорсткішими – до чого готуватися українцям Як уникнути арешту майна: чому переписка на родичів може виявитися поганим варіантом
Показати ще

Залазити на полиці та шафи

Тваринам подобається досліджувати нові місця, але якщо ви не хочете цього, встановіть їм ігрові настінні комплекси.

Котячий туалет, кадр з відео
Котячий туалет, кадр з відео

Ритися в лотку

Це шумно та дратує. Однак лаяти чи відучувати котів від цього – погана ідея. Врятувати ситуацію можна покупкою закритого лотка, спеціального килимка, а також засипати менше наповнювача.

Шипіти на гостей

Ви тільки пробудите в тварині ще більшу агресію, якщо почнете проганяти. Коли кіт у такому стані, до нього краще не підходити, а гостей відвести подалі, попросити не галасувати.

Кішка Лілу, фото Знай.ua
Кішка Лілу, фото Знай.ua

Нагадаємо, що побачите це – біжіть! Як легко дізнатися, що кіт вас не любить.

Раніше ми повідомляли, що можна залишати вдома кішок віч-на-віч на тривалий час.

Також стало відомо, які унікальні особливості мають лапки котиків.