Для всіх наших дорогих і шанованих читачів, які вірять у найвищі сили, є дуже детальний прогноз від старця Ігнатія. У його пророцтві йдеться про те, що зупинити кровопролитну війну в Україні, розв'язану росією, зможе страшна глобальна катастрофа.

Про це стало відомо завдяки пророцтву старця Ігнатія, опублікованому на YouTube-каналі "Український молитовник".

Згідно з його пророцтвом, українці надалі боротимуться з ворогом, воєнні дії продовжуватимуться. Бійці України триматимуть оборону попри все.

Водночас найближчими місяцями на Україну чекає загострення на полі бою, а також розширення фронту. Українцям доведеться бути готовими відбивати напади та диверсії супротивника.

Популярні новини зараз
Пасажири вимагали "викинути" дитину з літака: їх підтримала навіть стюардеса - що сталося Графіки відключень стануть жорсткішими – до чого готуватися українцям Жителів сіл та райцентрів почнуть мобілізувати по-новому: Кабмін радикально змінив правила Краще на якийсь час переїхати: п'ять областей відключатимуть частіше за інших - список
Показати ще

Старець, скріншот: YouTube
Старець, скріншот: YouTube

Незважаючи на це, Україна не залишиться наодинці з ворогом, адже західні партнери та Сполучені Штати надалі передаватимуть зброю для оборони. І робитимуть це, доки росіяни не залишать українську землю.

"Господь показав старцеві Ігнатію, що український народ не зламається, а навпаки він знайде в собі силу і далі протистоятиме ворогові. Літо 2024 року принесе нові випробування - російські терористи спробують здійснити нові атаки, намагаючись посіяти хаос і паніку. Але Господь дарує захист тим , хто вірить, - йдеться у відео.

Старець, скріншот: YouTube
Старець, скріншот: YouTube

Побачив старець також замахи на життя політичних лідерів, які підтримують РФ. Це призведе до змін у політиці низки країн, що послабить загалом її позиції у світі.

Ще Ігнатій побачив величезні цунамі, які накриють Китай, Японію, Австралію та частину південно-східної Азії.

"Ця жахлива катастрофа відверне увагу світової спільноти від війни в Україні - весь світ направить ресурси на допомогу постраждалим регіонам. Це відволікання сприятиме припиненню війни в Україні та зосередженню на відновленні", - зазначається у відео.

Також побачив образ президента Володимира Зеленського. Тобто війна закінчиться за його керівництва. Надалі країна вступить у нову еру миру та відновлення. Стверджує, що після війни новим лідером України буде громадянська людина. Він відображатиме бажання українців повернутися до нормального мирного життя та стабільності.

Нагадаємо, "Влітку будемо готові": у пророцтві старця виявили натяк на "переломний момент" у війні.

Раніше повідомлялося, "Зчитані миті до загрози": пророцтво старця Вікентія про допомогу вищих сил Україні у війні.

Також, "Війна в Україні завершиться несподівано" – пророцтво ченця з гори Афон.