Можливо, багато хто з нас у дитинстві грали в рогатку, але що якщо ця дитяча забава переростає у реальну загрозу для оточуючих?

У каліфорнійському місті Азуса поліція заарештувала 81-річного чоловіка, якого підозрюють у тому, що він протягом багатьох років тероризував район, стріляючи з рогатки.

Про це розповіли у The Guardian.

Рогатка / фото: Pixabay
Рогатка / фото: Pixabay

Згідно з заявою поліцейського управління Азуси, детективи з'ясували, що за 9-10 років десятки людей стали жертвами цього стрільця, який, як виявилося, не вдавався до простих витівок.

Популярні новини зараз
Нові правила мобілізації: як зрозуміти, чи має законну силу повістка, яку вам вручають Вода дорожчає вже з серпня: скільки доведеться платити Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Українцям допоможуть з оплатою комуналки – гроші платитимуть щомісяця, але є умова
Показати ще

Він підозрюється в розбиванні вікон автомобілів та лобового скла, а також у стрільбі по людях шарикопідшипниками. При цьому ніхто не постраждав.

Нещодавно поліція випустила ордер на обшук, і в будинку підозрюваного знайшли рогатку та шарикопідшипники. Виявилося, що більшість стрілянини відбувалася прямо задньому дворі підозрюваного.

Хлопчик із рогаткою / фото: Pixabay
Хлопчик із рогаткою / фото: Pixabay

Але що могло спонукати 81-річного чоловіка до таких дій? Поки що відповідь на це питання залишається невідомою. Лейтенант поліції Азуси Джейк Буші заявив, що наявні у них дані не вказують на будь-які мотиви, крім навмисного завдання шкоди.

Важливо відзначити, що чоловік уже незабаром мав постати перед судом, і, можливо, там стане ясно, що стоїть за його дивними вчинками.

Крім того, Знай.ua повідомляв, що кримінальний авторитет Віктор Журавель плюнув в обличчя поліцейським: копи втерлися, але після затримали.

Раніше стало відомо про те, що країнський солдат випадково застрелив полковника, але дружина загиблого хоче "помсти"

Вам буде цікаво дізнатися, цей шутер із ретро-естетикою захопить весь ваш вільний час: коли чекати на Phantom Fury