Впродовж багатьох років сало вважалося шкідливим продуктом, який негативно впливає на здоров'я та сприяє набору ваги. Проте останні дослідження німецьких вчених з Інституту здоров'я в Дрездені кидають виклик цим стереотипам і розкривають несподівані корисні властивості сала.

Про це пише Coast.

Цінні жирні кислоти для мозку та нервової системи. Свіже сало містить цінні жирні кислоти, такі як лінолева та арахідонова. Ці кислоти відіграють важливу роль у нормальній роботі мозку та нервової системи. Вони захищають нейрони від дегенеративних процесів, покращують пам'ять та концентрацію уваги, а також сприяють загальному зміцненню імунітету.

Сало. Фото: скрін youtube
Сало. Фото: скрін youtube

Холін для захисту судин. Попри те, що сало містить холестерин, його кількість не є критичною. Насправді, у яловичій печінці холестерину в чотири рази більше. Крім того, до складу сала входить особлива речовина — холін. Холін нівелює негативний вплив холестерину та захищає стінки кровоносних судин від утворення бляшок, тим самим знижуючи ризик розвитку серцево-судинних захворювань.

Популярні новини зараз
Як уникнути арешту майна: чому переписка на родичів може виявитися поганим варіантом Енергетики проводять рейди по домівках споживачів: кому загрожують серйозні проблеми ТЦК заганяють українців у боргову петлю – адвокат розповів про підступну схему Краще на якийсь час переїхати: п'ять областей відключатимуть частіше за інших - список
Показати ще

Сало сприяє схудненню. Всупереч поширеній думці, сало не сприяє набору ваги. Ожиріння, як правило, викликане надмірним споживанням вуглеводів, а не жирів. Сало ж, завдяки високому вмісту жиру, забезпечує тривале насичення, що може бути корисним для людей, які прагнуть схуднути.

Рекомендації щодо вживання сала

Щоб отримати максимум користі від сала, рекомендується вживати його у свіжому вигляді. Смаження сала, особливо в олії, руйнує його корисні властивості та може зробити його шкідливим.

Важливо також пам'ятати, що сало — це калорійний продукт. Тому його слід вживати в помірних кількостях, як доповнення до збалансованого раціону харчування.

Отже, сало може бути не лише смачним, але й корисним продуктом для здоров'я, якщо вживати його розумно.

Солоне сало, скріншот: YouTube
Солоне сало, скріншот: YouTube

Нагадаємо, які продукти потрібно додати до свого раціону харчування для покращення якості сну.

Як повідомляли раніше, що потрібно вживати, щоб покращити своє загальне самопочуття.

Як писав "Знай" раніше, від яких продуктів харчування краще відмовитися перед сном.