Відомий український режисер та актор Ахтем Сеітаблаєв, який рік тому заручився з молодшою на 20 років Мар'яною Боцвинюк, зізнався, що їхні стосунки переживають непростий період.

Про це він поділився в коментарі "Люкс FM".

Сеітаблаєв поділився, що причиною кризи стали певні розбіжності у поглядах на життя: "Ні, офіційно стосунки не оформлювали. Ми переживаємо непростий період стосунків. Не знаю, як воно буде далі. Це скоріше пов'язано з тим, що ми двоє дорослих людей і маємо певні переконання й погляди на життя, які далеко не завжди сходяться".

Ахтем Сеітаблаєв з нареченою. Фото: instagram
Ахтем Сеітаблаєв з нареченою. Фото: instagram

Наразі пара не живе разом і не обговорює питання весілля. Сеітаблаєв зазначив, що їм обом потрібен час, щоб розібратися у своїх почуттях та зрозуміти, чи зможуть вони зберегти стосунки.

Популярні новини зараз
Гроші змусять повернути державі: українців попередили Зупинили на вулиці і силоміць тягнуть в ТЦК: юрист дав поради, які врятують від неприємностей Пенсіонерам додадуть 600 гривень: як оформити надбавку Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

"Не хочу нічого наперед казати. Можливо, нам потрібен час, щоб розібратися в собі. Не знаю, як воно буде далі. Це життя, і воно таке, яке воно є", - підсумував режисер.

Варто зазначити, що про стосунки Сеітаблаєва з Мар'яною Боцвинюк стало відомо у квітні 2023 року. Пара публікувала спільні фото в соцмережах, а також неодноразово з'являлася разом на світських заходах.

Чи зможуть Сеітаблаєв та Боцвинюк подолати цю кризу та зберегти свої стосунки, покаже лише час.

Ахтем Сеітаблаєв з нареченою. Фото: instagram
Ахтем Сеітаблаєв з нареченою. Фото: instagram

Нагадаємо, що Ахтем Сеітаблаєв зізнався, що часто його фільми стають пророчими.

Як повідомляли раніше, режисер Ахтем Сеітаблаєв розповів, що стало причиною розлучення після десяти років стосунків.

Як писав "Знай" раніше, Ахтем Сеітаблаєв заявив, що“Захар Беркут” став для нього дуже важким випробуванням.