Нещодавно в американському штаті Техас стався курйозний випадок, яструб скинув змію на 64-річну жінку, яка косила траву у своєму дворі.

Жінка, на ім'я Пеггі Джонс, розповіла, що вона почула шум над собою і раптом відчула, як щось впало їй на спину. Повернувшись, вона з жахом побачила, що на ній лежить змія, яка почала її кусати.

Яструб летить з змією. Фото: вільні джерела
Яструб летить з змією. Фото: вільні джерела

Перелякана жінка кинула змію на землю, де її негайно схопив яструб, який, ймовірно, і впустив її на Джонс під час полювання.

На щастя, Джонс не отримала серйозних травм від укусів змії. Їй надали медичну допомогу в лікарні, а потім відпустили додому.

Популярні новини зараз
Світом шириться смертельна інфекція, від якої немає ліків — може вбити лише один укус комара Кого в першу чергу мобілізують після оновлення даних Мобілізація чоловіків після 60 років: в Україні знову піднімають болюче питання Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня
Показати ще

Цей випадок є ще одним нагадуванням про те, що дика природа може бути небезпечною

Ось кілька порад, які допоможуть вам убезпечити себе під час перебування на природі:

  • Будьте уважні до свого оточення. Звертайте увагу на те, що відбувається навколо вас, і слухайте звуки природи.

  • Носіть відповідний одяг та взуття. Закрийте ноги та руки довгим одягом, а також одягніть міцне взуття, яке захистить ваші ноги від укусів змій та інших тварин.

  • Не ходіть на самоті. Якщо ви збираєтеся досліджувати дику природу, візьміть з собою друга або члена сім'ї.

  • Знайте, що робити у випадку надзвичайної ситуації. Вивчіть основи першої допомоги при укусах змій та інших травмах, які можуть виникнути на природі.

  • Повідомляйте про диких тварин у відповідні органи. Якщо ви побачите дику тварину, яка поводиться дивно або агресивно, негайно повідомте про це до служби дикої природи.

Нагадаємо, що в одному з будинків літніх людей в США одружилася пара у віці 100 і 102 роки.

Як повідомляли раніше, в США жінка випадково натиснула на не ту кнопку і зірвала джекпот в лотереї.

Як писав "Знай" раніше, чихуахуа мандрує світом, зупиняється у розкішних готелях та має дорогий гардероб.