Багато господарів люблять спати в обнімку зі своїми домашніми улюбленцями через глибоку прихильність, але мало хто замислюється про ризик такої близькості, насамперед для самої людини.

Є кілька причин, через які спільний сон з пухнастиками вважається не найкращою ідеєю. Французьке видання Sante Plus назвало їх та попередило господарів про небезпеку.

Кішка Лілу, фото Знай.ua
Кішка Лілу, фото Знай.ua

Порушується сон

Коти люблять активувати ночами, тому з легкістю можуть розбудити свого господаря. Вони часто висипаються вдень, поки ви працюєте на роботі, а в пізній час влаштовують різні витівки.

Є ризики для здоров'я

Тварини можуть бути носіями паразитів та інших шкідливих бактерій, особливо якщо ви влаштовуєте прогулянки на свіжому повітрі. Також вони можуть занести в ліжко різний бруд, після лотка, наприклад.

Популярні новини зараз
Зупинили на вулиці і силоміць тягнуть в ТЦК: юрист дав поради, які врятують від неприємностей Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць" Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще

Небезпека для дітей

У жодному разі не можна допускати, що улюбленець спав поруч із немовлям, інакше він може його задушити. Ще варто враховувати, що діти дуже чутливі та можуть заразитися інфекціями.

Скрін, відео YouTube немовля
Скрін, відео YouTube немовля

Але якщо ви все ж таки не можете заснути без свого кота, дотримуйтесь правил. Насамперед він повинен бути вакцинований та оброблений від бліх та інших паразитів. Також слідкуйте за гігієною тварини і
регулярно змінюйте ліжко.

Коти, коли засинають поруч із господарем, висловлюють своє кохання і шукають спокійне місце. Насправді вони дуже прив'язуються до людей майже як собаки.

Кіт спить із господарем, фото koshka.top
Кіт спить із господарем, фото koshka.top

Нагадаємо, що прогноз погоди та синоптики більше не потрібні: як щодо поведінки кота дізнатися, що буде дощ чи похолодання.

Раніше ми повідомляли, що він робить це не для того, щоб вас дозволити: секрети про котиків розкриті.