Група рибалок на Шрі-Ланці стала жертвою трагічних обставин під час звичайного виходу в море.

Чотири з них загинули, а ще двоє опинилися у лікарні із серйозним погіршенням здоров'я. Рибалки, що вийшли на промисел, натрапили на пляшки з невідомою рідиною, що плавали у відкритому морі. Не підозрюючи про небезпеку, вони вирішили скуштувати вміст пляшок, помилково вважаючи, що це може бути алкоголь. Про це повідомляє ВВС.

Вода у пляшці. Фото: скрін youtube
Вода у пляшці. Фото: скрін youtube

За повідомленням військово-морських сил Шрі-Ланки, рибалки не лише випили, а й поділилися своєю знахідкою з іншими екіпажами, які працювали у тому ж районі.

Через критичний стан постраждалих та обмежений час для надання допомоги Військово-морські сили були змушені організувати медичну допомогу безпосередньо на борту корабля. Це рішення було прийнято через те, що транспортування хворих сушею могло зайняти занадто багато часу, якого лікарі просто не мали.

Популярні новини зараз
Світом шириться смертельна інфекція, від якої немає ліків — може вбити лише один укус комара Кого в першу чергу мобілізують після оновлення даних Vodafone дав можливість залишатися на зв'язку за 35 гривень на місяць: як скористатися шансом За графіком не лише світло, а й вода: комунальники запроваджують нові обмеження
Показати ще

Місцеві жителі вимагають негайного повернення рибалок, що вижили, на берег для надання їм повноцінної медичної допомоги.

Наразі проводиться докладне дослідження змісту знайдених пляшок. Це необхідно не тільки для встановлення причини отруєння рибалок, але і для запобігання можливим подібним випадкам у майбутньому.

Нагадаємо, житомирянин плюнув у борщ своєї дружини та став жертвою неймовірної трагедії.

Як повідомляв "Знай.uа", відкрився портал в інший світ: у США 30-метрова вирва поглинула футбольне поле

Знай.ua писав, МКС хочуть знищити, довіривши це Ілону Маску: "супутник" Землі хочуть втопити в океані вже скоро